МАН надає можливості юним винахідникам

16 жовтня 2018 року в Центрі культури та мистецтв НТУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулась виставка-презентація науково-технічної виставки «Майбутнє України» в рамках VII Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018». Щороку фестиваль збирає розробників проектів у багатьох галузях науки і техніки, представників інвестиційного бізнесу, науковців. Метою фестивалю є визначення найцікавіших і найактуальніших проектів  та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартапів. 

Серед юних винахідників, які представляли на виставці свої вироби, три учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН України: Ващенко Валентин, учень Жуківського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок» Згурівського району, Кулик Михайло, учень Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4, Клен Владислав, учень Трипільської  загальноосвітньої школи I-III ступенів Обухівського району. Юнаки презентували під час стендового захисту свої роботи в номінаціях «Технічна творчість та винахідництво», «Матеріалознавство та перспективні технології» і були нагороджені дипломами.

На виставці діти отримали можливість поспілкуватися з однолітками-однодумцями з різних регіонів України, науковцями, підприємцями. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль «Sikorsky Challenge 2018» привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.