МАНHub Київщини «Вивчаємо українську мову»

У рамках МАНHub Київщини 03 квітня стартував освітній проєкт «Вивчаємо українську мову» для здобувачів освіти регіону, осіб із окупованих рф територій, які тимчасово перебувають у громадах Київщини, для дітей і дорослих різних вікових категорій та всіх охочих вивчати, знати і розмовляти українською. Близько ста зацікавлених стали учасниками першого заняття.

Мова – одна з найважливіших складових у фундаменті кожної нації. Саме у ній відображено і зафіксовано найглибші витоки свідомості народу та його ментальність, закодовано народну мудрість і споконвічні знання. Мова — це потужний генератор і найвища форма патріотизму, ключ до вивчення культури, історії, традицій. Вона репрезентує народ у світі, є щитом нації й етнічним її кордоном.

Автор курсу з вивчення української мови – професор Марина Навальна, керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», в. о. завідувача кафедри журналістики і мовної комунікації гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор філологічних наук.

Проєкт «Вивчаймо українську» складається з 10 відеозанять, під час яких  учасники зможуть  активно використовувати у щоденному мовленні слова ввічливості та правильні звертання українською, навчаться мовного етикету, засвоять  норми граматичних конструкцій речень, щоб уникати зросійщених форм, опрацюють правильне вживання числівників на позначення часу, набудуть украй необхідних для щоденного  мовлення  навичок.

Усі навчальні заняття «Вивчаймо українську» професора Марини Навальної розміщені на сайті «Малої академії наук учнівської молоді» Київщини і доступні для вільного перегляду  у зручний для кожного час на каналі YouTube

«Нація повинна боронити свою мову більше, ніж свою територію», — говорила Леся Українка.

Тож вивчаймо українську разом! Наближаймо Перемогу!