Манівське літо 2018 стартувало!

IMG 944218 Чекали цього літа всі, та найбільше вони – старшокласники з різних куточків Київщини. Бо вже стало доброю традицією збиратися дружною манівською родиною під час літніх канікул на профільних навчально-тренувальних змінах для обдарованої учнівської молоді. Під час профільних змін юні дослідники мають можливість поглибити знання з різних галузей науки та техніки, відкрити для себе новий світ незвіданого й таємничого, проявити свої артистичні здібності, вміння креативно мислити і творити. І, разом з тим, діти отримують чудову нагоду відпочити в колі нових друзів і однодумців.

Манівське літо стартувало 13 серпня і триватиме до кінця місяця. У дружне коло талановиту молодь Київщини зібрав Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді». Гостинно зустріли 180 талановитих школярів області у Комунальному закладі Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації».

IMG 20180813 103457

Першу зміну, яка триватиме по 19 серпня, відкрили юні пошуковці наукових відділень МАН суспільно-гуманітарного профілю. З самого ранку ошатне подвір`я закладу ще більше розквітло від щирих усмішок дітей, радістю світилися обличчя вожатих, які привітно зустрічали своїх вихованців. Перший день знайомства з табірним життям відкрив для манівців багато несподіванок і приємних вражень.

IMG 944418

Разом з вожатими юні науковці взяли участь у квесті «Навігація країною МАНдрівників», майбутніх журналістів запросили до засідання наукової редакції. Також цього дня відбулося відкриття табірної спортивної олімпіади «Вогонь Олімпу – Вогонь миру». Втомлений вечір запросив всіх на конкурсно-розважальну програму «Асорті вражень».

IMG 940418

День закінчувався, та це тільки перший день веселого манівського літа. Хай щасливим воно буде, райдужним і незабутнім!!!

IMG 944918

IMG 939718