Мала академія наук Київської області мотивує та активно залучає учнівську молодь до науково-дослідницької роботи у різних галузях науки. Дослідження властивостей матеріалів та технологій їх виготовлення, робота над власними дослідницькими проєктами з матеріалознавства під науковим патронатом викладачів закладів вищої освіти – все це стало доступніше для учасників обласної профільної наукової школи наукового відділення технічних наук, які зібралися на чергову онлайн-зустріч 12 березня 2021 року.
Близько 80 учнів, педагогів, керівників дослідницьких проєктів Київського обласного територіального відділення МАН України спілкувалися з науковцями кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського».
Про довгий шлях матеріалів сьогодення до матеріалів майбутнього розповів Сергій Тесля, молодший науковий співробітник кафедри. Екскурс у сферу використання металевих піноматеріалів, аморфних металів провела Тетяна Соловйова, старший науковий співробітник кафедри. Доцент кафедри Анатолій Мініцький ознайомив учасників школи із технологією 3D друку, властивістю порошків для 3D друку, класифікацією методів адитивних технологій.
Онлайн-зустріч у науковому відділенні технічних наук МАН України дала можливість ознайомитися із сучасними матеріалами для адитивних технологій, їх структурою та властивостями, технологією виготовлення тривимірних об’єктів, що стане для учнів базою для досліджень під науковим супроводом науковців.