МАНівці Київщини спільно з науковцями обговорили вплив спалаху коронавірусу на соціум

17 березня 2020 року у форматі стрім-трансляції відбулась конференція, у якій поряд з науковцями Національного університету біоресурсів і природокористування України взяли участь вихованці КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».  Тема для обговорення – надактуальна в сучасному суспільстві проблема: вплив спалаху коронавірусу на світ, соціальний стан, глобальну економіку, кордони.

Проблематику семінару, питання для обговорення окреслила модератор конференції Анна Слободяник –  доцент кафедри менеджменту імені професора Й. С. Завадського НУБІП України, керівник гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» в науковому відділенні економіки.

До стріму долучились ректор університету Станіслав Ніколаєнко, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, начальник науково-дослідної частини Володимир Отченашко та декан факультету аграрного менеджменту Анатолій Остапчук, які привітали юних науковців та висловили важливість проведення таких заходів, оскільки це допомагає у режимі реального часу та «історичних» моментів, що переживає сучасна глобальна економіка, сформувати молодих фахівців.

Складність проблематики семінару окреслила широке коло питань для обговорення. Так, аналіз економічного стану та прогнози розвитку міжнародної торгівлі, практика державної підтримки бізнесу у країнах світу в умовах сучасної кризи, перспективи економічного розвитку України були висвітлені у доповідях манівців Анастасії Миколайчук, Станіслава Качана, Олександри Каминіної, Катерини Поліщук, Артура Радчука, Надії Федоренко. У обговоренні взяли участь науковці Анна Слободяник, Ганна Харченко, Кристина Драмарецька.

Соціально-психологічні аспекти поведінки людей та напрями збереження громадського порядку та спокою в умовах епідеміологічної загрози було розкрито вихованками МАНУМ Анастасією Ющенко та Марією Димарчук, викладачами НУБІП України Олександром Новаком і Марією Самофаловою.

Про актуальне питання налагодження та підтримки суспільних комунікацій новітніми інтернет- та телекомунікаційними засобами під час карантину  розповіли Тетяна Балановська, Наталя Драгнєва, Аліна Троян, Людмила Буценко.

Маємо надію, що конференція стане корисним досвідом для талановитої молоді не лише у проведенні оперативних наукових досліджень, а у культивуванні позитивного та робочого настрою навіть у складних життєвих ситуаціях!

Трансляцію конференції можна переглянути за посиланням  https://nubip.edu.ua/node/72739