Математичне моделювання і менеджмент: опановуємо нові знання разом з МАН

Круасани і космос, попит і прибуток фірми, управління та гроші – все це стало предметом обговорення на відкритті віртуальної математичної академії «Математичне моделювання: попит, стратегії, управлінські рішення», започаткованої КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»  спільно з факультетом аграрного менеджменту Національного університету  біоресурсів і природокористування України. Понад 70 учнів-членів наукового відділення математики Київського обласного територіального відділення МАН, педагогів-керівників учнівських дослідницьких проєктів стали учасниками першого заняття в академії.

 

 У своєму зверненні до учасників заходу Сергій Кваша, проректор з навчальної і виховної роботи, доктор економічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук, заслужений діяч науки і техніки України розповів про важливість математики як інструменту мислення, прикладну спрямованість математичних знань, підкреслив роль математичного моделювання в менеджменті.

Модератор віртуальної математичної академії Валентина  Цибко, методист КОК ПНЗ “Мала академія наук учнівської молоді”, проанонсувала низку заходів у рамках обласного науково-освітнього проєкту «#М: Математика. Мислення. Майбутнє», які будуть проведені для учнів та педагогів регіону протягом року.

  Як максимізувати прибуток фірми? Яке місце посідає математично-економічне моделювання в менеджменті? Які методи математичного моделювання використовуються в  маркетингових дослідженнях? Чи впливає цінова еластичність попиту на прийняття управлінських рішень? Відповіді на ці та інші питання учасникам онлайн-зустрічі допомогли знайти спікери – викладачі НУБІП:

Анатолій Остапчук,  декан   факультету аграрного менеджменту, кандидат економічних наук, доцент;

Вікторія Байдала, професор кафедри економічної теорії, доктор економічних наук;

Анна Слободяник, доцент кафедри менеджменту ім. проф. Й.С Завадського, кандидат економічних наук;

Лариса  Карпенко, доцент кафедри маркетингута міжнародної діяльності, кандидат економічних наук;

 Ірина Титарчук, доцент  кафедри виробничого та інвестиційного менеджменту, кандидат економічних наук.

На кожен захід  буде  відкрито онлайн-реєстрацію на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Слідкуйте за стрічною новин, анонсами! ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

З нами Рік математики пройде цікавіше!!!