Відбувся вебінар у науковому відділенні математики

12 квітня в науковому відділенні математики Київського обласного територіального відділення МАН України відбувся вебінар на тему «Маркетингові дослідження, прогнозування та моделювання попиту (на прикладі ринку гарбузового насіння)». До заходу в середовищі  ZOOM долучилося понад 50 учнів та педагогів області.

Онлайн-зустріч проведено в рамках віртуальної математичної академії «Математичне моделювання: попит, стратегії, управлінські рішення» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Спікер вебінару – Лариса Карпенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу та міжнародної діяльності  факультету аграрного менеджменту Національного університету біоресурсів та природокористування України.

Специфіка і родзинка онлайн-заходів циклу віртуальної математичної академії в їх інтегрованості: учні відкривають для себе величезний потенціал математики через застосування її інструментів у галузі економіки. Так, учасники останньої зустрічі дізналися, як за допомогою  математичних моделей прогнозується попит на ринку та ознайомилися з маркетинговими  інструментами підвищення конкурентоспроможності. Спікер вебінару надала відповіді на питання: “Чи вигідно займатися «гарбузовим» бізнесом в  Україні? Яка перспектива розвитку цього ринку? Чи є конкуренція в цьому сегменті?”

Отож, і шанувальники математики, і ті, хто недооцінює значення “цариці наук” у сучасному світі, вкотре переконалися в універсальності математичних інструментів і у їх визначній ролі для розвитку економіки.