Юні дослідники Київщини презентували власні проєкти на міжнародній конференції

Учні Київщини взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Україна очима молодих» – 2021, до якої у форматі онлайн цього року долучилося близько 100 юних дослідників з різних регіонів України. На конференції презентовано науково-дослідницькі роботи у п’яти тематичних актуальних для сучасного українського суспільства напрямках.

Щороку представники області на конференції успішно представляють перші власні наукові проєкти екологічного спрямування. Цьогоріч з дослідженням «Антропогенне забруднення водойм міста Миронівки та шляхи поліпшення їх екологічного стану» виступила Поліщук Анна, учениця Опорного закладу освіти «Миронівський академічний ліцей № 3» Обухівського району; науковий керівник проєкту  – Попроцька Світлана, вчитель географії та біології.

У секції «Державна підтримка розвитку малого та середнього підприємництва в регіонах України» представлено  два проєкти від Київської області. Проблеми стабільного функціонування та розвитку малого підприємництва у Васильківському районі презентувала Поліщук Марина, учениця  ЗЗСО I-III ступенів №6 м. Васильків, яка проводила дослідження  спільно з науковим керівником Орловою Людмилою, керівником гуртка «Юні географи-дослідники» Васильківської міської станції юних натуралістів.

Своє дослідження розвитку та проблем малого підприємництва в Україні та місті Борисполі презентувала Григор Евеліна, учениця  НВК «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня школа I-II ступенів імені Володимира Мономаха м.Бориспіль. Над проєктом з дівчиною працювала вчитель географії Денисенко Світлана.

Всі учасники конференції отримали сертифікати.

На конференції учні не тільки поділилися власними ідеями для розвитку України, а й представили конкретні практичні рішення різних питань.  Сподіваємось, що перші наукові розвідки учнів стануть початком грунтовних досліджень.