Міжнародний конкурс для кращих знавців нейронаук. Реєстрація на відбірковий етап відрита

Любі юні фанати нейронаук!

Український нейроконкурс – це змагання школярів зі знання будови та функцій нервової системи, хвороб, їх діагностики та шляхів лікування.
Метою конкурсу є зацікавлення молоді у вивченні принципів організації і роботи головного мозку, основ формування психіки людини.

Цогоріч як національний етап, так і міжнародне змагання відбудуться онлайн. Відбірковий етап Українського Нейроконкурсу пройде в суботу 30 квітня в форматі тесту на платформі Google Classroom. Кращі учасники (5-10) будуть запрошені до фінального змагання, яке буде проведене в суботу 7 травня. Переможець фіналу зможе представляти Україну на міжнародному змаганні у липні цього року.

Для реєстрації до 29 квітня потрібно заповнити цю форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7ck-jCuiW9E5R19M_3MumDFCYB6vayiOqeK-lZY2mdFkkbg/viewform

Змагання відбудеться на платформі Google Classroom від партнерської громадської організації “Ноосфера”. Для цього кожному учаснику буде створено спеціалізований акаунт у домені @noosphera.org.ua

Відбірковий тест складатиметься з двох частин.

Частина А міститиме завдання закритого типу (“тести” із вибором правильної відповіді з наведених варіантів).

Частина В складатиметься з відкритих завдань – відповідь у форматі кількох слів або речень потрібно написати самостійно. Приклади завдань наведено на цій сторінці:  http://brainbee.in.ua/index.php?id=yak-gotuvatusya

Частина завдань буде українською, частина англійською.

Фінальне змагання буде складатися із:

  • письмового завдання (розкрити певну тему, написавши півсторінки-сторінку тексту)
  • діагностика пацієнтів (визначити діагноз за описами історії хвороб, відео або іншими матеріалами; дати відповіді на додаткові запитання)
  • нейрогістологія та нейроанатомія (ідентифікація структур на зображеннях, дати відповіді на додаткові питання щодо ідентифікованих структур)
  • фінальні питання-відповіді (одночасна презентація запитань усім учасникам із обмеженим часом на відповідь – 60 секунд)

Формат фінального змагання може бути скоригованим відповідно до технічних можливостей.

Мова проведення фінального змагання – англійська.

Новини та оперативна інформація по Нейроконкурсу:

сторінка у facebook https://www.facebook.com/Ukraine2IBB22/

канал новин у telegram https://t.me/uabrainbee

публічна група у telegram https://t.me/uabrainbee_public