МОЛОДЬ ТЯЖІЄ ДО ЗНАНЬ!

13 квітня група вихованців гуртка КЗ КОР «Мала академія наук учнівської молоді», учнів Великокаратульської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району, у складі Кузьменчука Максима, Крижешевської Анастасії, Приходько Єви,  Столяренко Марини, Сонька Костянтина та Сонька Максима разом із керівником гуртка Федоренком Юрієм Андрійовичем відвідали «Музей науки» Малої академії наук України.

Ця поїздка до музею мала на меті розширити світогляд  школярів, які  беруть активну участь у конкурсах та учнівській науково-дослідницькій роботі у секціях Малої академії наук. У інтерактивному музейному просторі учні знайомилися з різними галузями науки, торкаючись експонатів, розгадуючи головоломки, проводячи досліди та експерименти.

Як провели час у музеї школярі-вихованці гуртка МАН? Побачили двометрову голограму та 60-кілограмовий кристал; спробували розбити гартоване скло кулею для боулінгу; побачили власний голос та вивчили анатомію людини за допомогою 3D-моделі; покаталися на велосипеді з квадратними колесами; вирушили в космічну подорож у кімнаті з технологією 360; склали з атомів сіль та воду в доповненій реальності; запустили блискавку в котушці Тесла та покерували робо-рукою; змінили колір скляної стелі, надавши на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки; почули думки українських учених та дізналися про їхні відкриття й досягнення та багато іншого.

Сподіваємося, що отримані  знання  стануть гарним мотиватором для плідних дослідницьких пошуків юних дослідників.