Мотиваційно-навчальний практикум для юних фізиків і математиків

День 23 жовтня 2019 року для юних МАНівців Київщини – фізиків і математиків – був наповненим позитивом, неймовірно цікавим спілкуванням і новими відкриттями. Саме цього дня на базі НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» під час мотиваційно-навчального практикуму з ними спілкувалися провідні науковці фізико-математичного факультету.

МАНівців радо приймали представники фізико-математичного факультету на чолі з академіком Академії вищої школи, заслуженим працівником народної освіти України, професором, доктором технічних наук, деканом Володимиром Володимировичем Ваніним.

Емоційний, живий діалог, інтерактив, розв`язування математичних задач – в ошатній залі Вченої ради університету не було байдужих. На завершення зустрічі всі її учасники, здається, були переконані, що математика і фізика – найцікавіші, найзагадковіші і найпотрібніші соціуму науки.

Емоційно насиченим був і процес ознайомлення з навчальними та науково-дослідними лабораторіями фізико-математичного факультету.

  окрема, у лабораторії тунельної мікроскопії дітям продемонстрували єдиний в Україні тунельний мікроскоп. У лабораторії кріогенної техніки МАНівці не тільки дізналися про потенціал кріотехнологій, а й скуштували морозиво, заморожене за допомогою рідкого азоту.

Незабутній день, яскраві враження!
Дякуємо всім науковцям і студентам факультету, хто долучився до підготовки та проведення заходу!