Мова, бізнес і право, міжкультурна комунікація: виклики сьогодення

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні мовознавства Київського обласного територіального відділення МАН стали учасниками Міжнародного міждисциплінарного  науково-практичного семінару «Мова, бізнес і право, міжкультурна комунікація: виклики сьогодення», що відбувся 7 травня в середовищі Zoom.

Відомі українські мовознавці, викладачі іноземних мов гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, аспіранти та студенти вели конструктивний діалог про важливі аспекти мовної традиції, міжкультурних і міждисциплінарних зв’язків, ролі технічного і художнього перекладу для сучасних інтеграційних процесів в Україні тощо.

Питання розвитку та функціонування мови, правовий аспект її регулювання, міжкультурна комунікація сьогодні перебувають у центрі уваги суспільства. Цим питанням присвячено і немало досліджень і МАНівців  – юних мовознавців Київщини. Безумовно, участь у заходах, які проводяться закладами вищої освіти України, домопоже дітям і педагогам у їх наукових розвідках.