Ми прямуємо у світ науки!

DSC09268 21 серпня 2018 року учасники ІІ профільної зміни, яка проходить на базі Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», поринули у світ науки. Цього дня в таборі працювали відкриті наукові студії з математики, фізики та астрономії, комп’ютерних наук, технічних наук та економіки.

Ще з першого дня перебування у таборі манівці знали і з нетерпінням очікували на зустріч з ученими. Та й науковці завжди із задоволенням працюють із зацікавленими дітьми. То ж і цього дня приїхали з Києва, щоб остаточно «закохати» манівців у математику, фізику, економіку…

DSC09258

Від Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» приїхали Лобода Петро Іванович, декан інженерно-фізичного факультету, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук; Мініцький Анатолій В’ячеславович, доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії інженерно-фізичного факультету, кандидат технічних наук; Сиротенко Антон Володимирович, старший викладач кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей фізико-математичного факультету, кандидат фізико-математичних наук. Охоче спілкували з дітьми Відьмаченко Анатолій Петрович, професор кафедри фізики навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор фізико-математичних наук, академік Академії наук вищої школи України; Хмара Марина Петрівна, науковий співробітник Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, кандидат економічних наук.

DSC09273

Предметом інтерактивного спілкування науковців з манівцями були серйозні і дуже цікаві теми:  «Нанотехнології – основа науково-технічної революції», «Матеріали – основа розвитку цивілізації», «Теорія чисел у сучасному світі», «Всесвіт для вас», «Бірюзові організації» тощо. Словом, юні шанувальники точних наук  більше у жодному літньому таборі не отримали б такої унікальної можливості обговорити актуальні наукові теми з кращими вченими провідних закладів вищої освіти України. Безперечно, ті старшокласники, які вже вирішили пов’язати свою майбутню професійну діяльність з математикою чи комп’ютерними науками, ловили кожне слово науковців і скористалися з можливості поспілкуватися зі справжніми гуру.

DSC09284

Серйозні розмови в другій половині дня змінилися конкурсами і розвагами. Діти без проблем переключилися на хвилю  творчості і креативу, радували одне одного несподіваними талантами і нестандартними рішеннями під час конкурсно-розважального вечора «Хто зверху?». Враженнями від насиченого на яскраві події та позитивні емоції дня кожен зміг поділитися під час вечірнього спілкування «Асорті вражень».

 

Активне манівське літо продовжується!