На Київщині проходить профорієнтаційний бізнес-турнір для учнівської молоді

Протягом грудня цього року проходить профорієнтаційний бізнес-турнір  серед учнівської молоді Київщини, який вже четвертий рік поспіль є майданчиком для розвитку підприємливості та креативності юних бізнес-геніїв області. Організаторами унікального освітнього проєкту є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

В інноваційному, цікавому марафоні взяли участь близько 800 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів закладів професійної і професійно-технічної освіти області. Протягом місяця в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+ юні бізнесмени створювали онлайн власні віртуальні підприємства, приймали відповідальні управлінські рішення, нарощували виробництво та розвивали компанії. До фіналу за результатами бізнес-турніру вийшли 85 учасників – авторів найбільш успішних бізнес-проєктів.

Завершальним акордом профорієнтаційного бізнес-турніру цього року стане профорієнтаційний онлайн-івент «Кроки до успіху», який відбудеться 24 грудня в середовищі zoom. Після церемонії нагородження переможців  фіналісти  гри матимуть можливість почути оцінку своїх перших бізнес-проєктів, поради від бізнесменів та науковців щодо вибору майбутньої професії,  траєкторії особистісного розвитку.

Вболіваємо за юних і креативних бізнес-геніїв Київщини, для яких профорієнтаційний турнір стане важливим кроком на шляху до втілення сміливих інноваційних проєктів.