НАЩАДКИ НЕСКОРЕНИХ – ВОЇНАМ ЗСУ

НАЩАДКИ НЕСКОРЕНИХ – ВОЇНАМ ЗСУ

 

06 грудня у День Збройних сил України МАНівська спільнота Київського обласного територіального відділення Малої академії наук провела мистецький вернісаж «Нащадки нескорених – воїнам ЗСУ»,  під час якого вихованці гуртків, секцій, студій і клубів, здобувачі освіти з міських, селищних і сільських громад Київської області презентували воїнам Збройних сил України   свої таланти,  творчість і палку любов сердець.

Зворушливо, зі щемом і болем лунала з дитячих вуст поезія і проза,  листи до тата, брата і коханого, пісні про рідний дім, хоробрі серця воїнів-захисників, бойовий дух і материнську любов, спогади про рідних, розповіді про майбутню зустріч і віра в таку жадану Перемогу – усе це юнаки і юнки Київщини адресували найхоробрішим синам і донькам України, які сьогодні захищають нашу Батьківщину, кожну українську родину від рашистської нечисті, відстоюючи право на свободу й самовизначення.

Щира вдячність усім нашим Героям, безмежна гордість і віра в незламність тих, хто зараз боронить  суверенітет і незалежність нашої держави. Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Відеоматеріали  мистецького вернісажу «Нащадки нескорених – воїнам ЗСУ»  будуть передані воїнам Збройних сил України. Запис можна переглянути ТУТ