Настановна конференція для учнів-членів Білоцерківського районного територіального відділення МАН

МАН Київщини здобуває нових прихильників. 10 жовтня юні шанувальники науки – учні закладів освіти Білоцерківського району стали учасниками настановної конференції «Стратегічні напрями та пріоритети Білоцерківського районного територіального відділення МАН у 2019/2020 навчальному році», яка відбулась у залі засідань Білоцерківської районної державної адміністрації.

 

Зустріч відбулась у форматі інтерактивного діалогу, до якого учасників заходу запросила Зінаїда Литвин, директор Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Дітям та педагогам презентовано систему роботи КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», можливості МАН і перспективи участі в проєктах і заходах різних рівнів.

Звертаючись до учнів, директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар зазначила, що кежен з нас – дослідник. «З раннього дитинства щодня ми не втомлюємось шукати відповіді на різні запитання, кожен з нас – дослідник з власними ідеями і прагненнями. А реалізувати ці ідеї можна спільно з однодумцями – колективом Малої академії наук,» –  зазначила Світлана Анатоліївна.

Заступник директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ольга Терехова ознайомила присутніх з методикою вибору тематики, етапами проведення наукових досліджень. Методисти закладу запросили дітей до участі в заходах в наукових відділеннях МАН.

Саме такі зустрічі покликані запалити в дітях іскорку пізнання і віру в себе як дослідника, бажання розвиватися… Ласкаво просимо в захоплюючий світ науки!