Наука – творець прогресу всього суспільства

Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку під егідою ЮНЕСКО відзначають щорічно 10 листопада. У цей день проводиться низка заходів, спрямованих  підкреслити важливу роль науки в суспільстві та забезпечити поширення знань про розвиток та досягнення науки.  Цей День також підкреслює важливість і актуальність науки у повсякденному житті.

    

Тому не залишились осторонь цієї події і вихованці гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності (фізика)» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», який працює на базі Клавдіївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Немішаївської селищної ради.  У Міжнародний тиждень науки і миру спільно з вихованцями гуртка англійської мови (керівники вчителі фізики Міщенко О.О.  та англійської мови Мельніченко А.Ю.) проведено віртуальний інтерактивний інфоурок «Стежками наукових відкриттів».

    

Учні  познайомилися  з науковими напрямками та технологіями відкриттів, які були зроблені зарубіжними та українськими вченими, переглянули відеоролики про їхнє життя та наукові винаходи й дослідження. Вихованці переконалися, що для науки немає кордонів, а наукові розробки та дослідження є фундаментальними для розвитку всього суспільства.

   

Сподіваємось, що такі заходи   спонукають юних дослідників до пізнання світу, відкривають  перспективу для пошуку  актуальних тем досліджень  та створення власних дослідницьких проєктів.