Наукова конференція: підготовка й участь

Участь у наукових конференціях – це захопливо, пізнавально і просто необхідно для розвитку науково-творчого потенціалу особистості! У цьому переконалися учасники онлайн-конференції, яка відбулася 29 квітня в хмарному середовищі Zoom. Спікер заходу – методист Національного центру «Мала академія наук України», кандидат філософських наук Любов Терехова  спілкувалася з юними МАНівцями Київщини та науковими керівниками їх дослідницьких робіт  на тему підготовки до участі в науковій конференції як формі представлення дослідницького проєкту.

 

В аспекті підготовки команди Київщини до III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН було проаналізовано критерії до оцінювання виступів на науковій конференції зазначеного заходу, етапи підготовки до виступу.

Важливе значення в обговоренні було відведено ролі і завданням конференції як частині ІІІ етапу конкурсу-захисту МАН, а також мотивації юних дослідників до участі в наукових конференціях різних рівнів.

Безперечно, після такого спілкування буде простіше “перезавантажити” підходи до підготовки команди Київщини до III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який цього року буде проводитись за новими правилами.