Наукова школа з екології та аграрних наук

DSC 0169 Близько 100 юних дослідників Київщини 13 грудня 2017 року стали учасниками наукової школи з екології та аграрних наук, яка відбулася на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України. Наукова школа стала для МАНівців ще однією можливістю скористатися науковими ресурсами престижного ВНЗ України.

Під час мотиваційно-навчального консультарію в науково-дослідних лабораторіях університету було обговорено актуальні питання наукових учнівських досліджень. Учасники секції «Екологія, охорона довкілля та раціональне природокористування» з захопленням спілкувалися з  Рибалко Юлією, заступником декана факультету захисту рослин, біотехнологій та екології НУБІП України, доцентом кафедри екології, агросфери та екологічного контролю факультету захисту рослин, біотехнологій та екології НУБІП України.

DSC 0173

Науково-педагогічні працівники агробіологічного факультету Борис Мазур, доцент кафедри садівництва та виноградарства, та Олександр Цизь, доцент кафедри овочівництва, окреслили  учням  актуальну тематику та новітні методи наукових пошуків. На факультеті ветеринарної медицини відбулося засідання секції «Ветеринарія», координаторами якого став доцент кафедри  анатомії, гістології і патоморфології тварин Ярослав Сердюков. Учасників відділення «Зоотехнія» навчала доцент кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві Вікторія Мельник.

DSC 0179

З цікавими технологіями сучасного лісознавства учнів познайомив доцент кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Ігор Іванюк. Юні дослідники  секції «Селекція та генетика» проводили засідання під керівництвом доцента кафедри генетики, селекції, насінництва імені професора М.О. Зеленського Наталії Башкірової. Надзвичайно змістовними та цікавими були екскурсії до музеїв університету: музею лісових звірів та птахів ім. професора О. О. Салганського університету та музею анатомії.

DSC 0186

Особливу подяку хочеться висловити Ніколаєнку Станіславу Миколайовичу, ректору Національного університету біоресурсів і природокористування  України, Кваші Сергію Миколайовичу, проректору з навчальної і виховної роботи,  Коваленку Віталію Петровичу, директору ННЦ виховної роботи і соціального розвитку, за високий рівень організації заходу для учнів-членів МАН, за унікальну можливість вкотре долучитися до світу науки, отримати консультації науковців для проведення перших наукових досліджень.

DSC 0229