Наукова толока у Василькові

Наука – це завжди цікаво й актуально, наукові пошуки й дослідження можуть бути неймовірно захоплюючими як для дорослих, так і для дітей. Якщо ви сумніваєтеся, приходьте на наукову толоку до Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості. Саме така толока 13 листопада зібрала у Василькові близько 70 старшокласників, які займаються в гуртках і секціях міського товариства Малої академії наук України.

Як зазначила Світлана Анатоліївна Минзар, директор КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», МАН пропонує дітям багато можливостей для реалізації їх дослідницького потенціалу і презентації можливостей. В рамках обласних проектів Малої академії наук учнівської молоді проводяться багато заходів у всіх наукових відділеннях. Це дає можливість гнучко реагувати на наукові зацікавлення і творчі вподобання юних інтелектуалів.

На толоку до МАНівців завітав Володимир Володимирович Гурєєв, перший заступник Васильківського міського голови, Лілія Олегівна Козак, начальник відділу освіти, які разом з дітьми поринули у цікавий світ науки  і взяли участь у захоплюючому інтерактиві та проведенні наукових дослідів.

 Інтригою толоки стала зустріч із неординарними, успішними жінками, які свого часу у 1993-1995 роках здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Перші наукові пошуки, написання і захист роботи, за словами гостей, – це потужний старт на шляху до успіху і самореалізації особистості.