НАВЧАЄМОСЯ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОСІННІЙ ШКОЛІ «STEM MAS.UA»

Вже  вкотре переможці Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор  Дослідник» проходять навчання  у Всеукраїнській  осінній школі «STEM MAS.UA». На   заняттях школи, яка відбулася в дистанційному режимі,  Київщину представляли 6 учнів та 2 педагоги.

Учасники школи відвідали віртуальні інтерактивні заняття, на яких спікери презентували цифрову лабораторію, мікроконтролери та їх застосування у  пристроях та приладах.  Учні виконували творчі завдання з опрацювання результатів певних датчиків, виконували задачі за отриманими результатами та цікаві завдання з мікроконтролерів, знайомилися з використанням відкритих задач  як шляхом до дослідницької діяльності.

Учителі опрацьовували курс соціоніки, знайомилися з теорією типів інформаційного метаболізму  як наукової основи особистісно-зорієнтованого навчання.

Учні і вчителі з цікавістю прослухали лекції  «Астрономія у творах мистецтва та літературній творчості» та  «Вакцина – тренер імунної системи»,   взяли участь у практикумі «Прості способи визначення якості харчових продуктів у домашніх умовах».

Всі учасники школи показали високу якість підготовки та готовність розвиватися, отримувати нові знання.

За результатами навчання слухачі школи отримали сертифікати, учні –  дипломи відповідного ступеня.