Нова профільна зміна у таборі МАН 2018

1 - DSC 077618 25 серпня почався яскравий період у житті 180 юних дослідників Київщини – у Володарській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-III ступенів – Центр реабілітації зустріли третю профільну зміну табору МАН для наукових відділень хімії та біології, екології та аграрних наук, наук про Землю. З першого дня діти підхопили активний темп життя у таборі, де немає місця для нудьги й пасивності.

По приїзду, як і годиться, було знайомство з новими друзями, колективом педагогів та вожатих, і з чудовим закладом. Знайомство це відбулося у формі різноманітних інтерактивних та спортивних ігор, квестів. А ввечері – запальна  конкурсно-розважальна програма «Meet friends».

DSC 073318

Урочиста церемонія відкриття зміни відбулась на другий день перебування дітей у таборі. Юних дослідників привітала директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Анатоліївна Минзар, яка побажала учням незабутнього відпочинку, нових вражень, відкриттів і гарних друзів.

DSC 074318

На сцені табору «зірочки» зміни демонстрували свої таланти: співали, танцювали, грали на гітарі. Все це супроводжувалось сучасним технічним оформленням. До відкриття навіть встигли зняти і змонтувати невеликий відеоролик із життя зміни.  Команди, які за короткий термін здружилися й мобілізувалися, прийшли на захід вже зі своїми візитівками.

DSC 075318

Попереду у манівців – ще багато цікавих зустрічей, творчих проектів, навчання, спортивних розваг.

DSC 078018

DSC 082918 DSC 085218 DSC 088018