Новий конкурсний день – нові відкриття

Третій день у щоденнику обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН! У 12-ти секціях семи наукових відділень протягом 26 лютого кипіла робота в середовищі Zoom: проводилися наукові конференції та захист постерів юних дослідників Київщини.

Кожен день конкурсу – це не тільки хвилювання, напружена робота та складні виклики, а й  нові знайомства, відкриття, нові можливості.

Третій день конкурсу-захисту став значущим для 70 учнів. Творчо й емоційно презентували власні дослідницькі проєкти  учасники  секцій «Зарубіжна література», «Кримськотатарська гуманітаристика», «Літературна творчість». В онлайн-студіях звучала лірична поезія, обговорювались різноманітні літературні явища та процеси.

Цікаві роботи, що мають практичне застосування, представили конкурсанти в секціях «Ветеринарія та зоотехнія» і «Зоологія». Під час конференції з’ясували, чи безпечно купувати слабосоленого оселедця, як правильно вибрати масло і чого більше: шкоди чи користі від іспанського слимака.

Під час роботи секцій «Всесвітня історія»,  «Етнологія» та  «Археологія» висвітлювалися цікаві факти з минувшини, озвучували дослідження особливостей різних історичних епох, біографії відомих особистостей, навіть звучали пісні у виконанні конкурсантів.

У календарі третього дня конкурсу-захисту є і презентація перших наукових розвідок конкурсантів у секціях «Математика», «Англійська мова», «Соціологія», “Валеологія”.

Конкурс продовжується, на старті інші секції цього відділення. Тож успіхів і перемог!!!