Що нового очікується в системі роботи МАН Київщини у 2020 році, які трансформації відбудуться у проведенні Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН? Ці актуальні питання 30 січня 2020 року обговорювали учасники консалт-студії для педагогічних працівників, які координують діяльність районних, міських, об’єднаних територіальних громад та локальних відділень Київського обласного територіального відділення МАН. Захід відбувся у приміщенні КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».
Насиченою складовою консалт-студії була її інформаційна платформа, яка розпочалася з виступу директора Малої академії наук учнівської молоді Світлани Минзар. Світлана Анатоліївна окреслила пріоритетні напрями роботи в системі МАН Київщини у 2020 році, акцентуючи увагу на нових формах діяльності, актуальних проєктах закладу.
Активне обговорення викликала презентація проєкту змін до Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, яку підготувула заступник директора КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Ольга Терехова. Головні акценти повідомлення стосувались не тільки принципових змін у проведенні конкурсу-захисту, а й передусім самої ідеї заходу і ролі МАН як дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти.
Детальніше про конкурси, турніри, конференції в окремих наукових відділеннях розповіли методисти закладу: Марія Гончарук, Валентина Цибко, Олена Івашкіна, Ірина Соловйова, Олена Григоренко, Любов Завіщана, Оксана Остапенко, Олена Бойчук.
Загальне обговорення питань консалт-студії відбулося під час роботи нетворкінг-платформи, на якій кожен отримав можливість висловитися і надати пропозиції щодо співпраці в рамках діяльності МАН Київщини. У підсумку заходу з педагогами традиційно проведене анкетування з метою вибору найбільш актуальних і затребуваних напрямів та форм роботи з дітьми та педагогами області у поточному році.