Обласний етап конкурсу-захисту продовжується!

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, який було призупинено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та запровадженням воєнного стану 24 лютого 2022 року, знову продовжується.

З 15 по 30 квітня конкурсні змагання пройдуть у сорока трьох секціях дванадцяти наукових відділень у дистанційній формі за спрощеною процедурою.

Сьогодні, 20 квітня, завершили конкурс юні дослідники в секції «Правознавство». Варто відзначити, що всім учасникам вдалося взяти участь у всіх розділах програми конкурсу. Правознавці вразили членів журі не тільки наполегливістю та бажанням представити свої проєкти, а й глибиною проведених досліджень надзвичайно актуальних проблем. Найвищі оцінки журі отримали переможці, які досліджували такі гострі проблеми сьогодення, як правове регулювання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб та правове регулювання відносин у кіберпросторі.

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН і в секції “Зоологія” наукового відлення хімії та біології МАН Київщини. Учасники представили на розгляд журі відео з презентаціями науково-дослідницьких проєктів у форматі постерного захисту та учнівської конференції. Які дослідження цьогоріч представили юні шанувальники природи? Це, зокрема, сучасні стани ентомологічного біорізноманіття та моніторинг чисельності різних видів комах в межах певних громад Київщини, дослідження видових складів та морфологічних особливостей молюсків, аналіз організації та модернізації процесів годівлі риби в місцевих ставках… Діапазон інтересів учнів вражає! Гордимося нашими юними інтелектуалами!

Протоколи з оцінками конкурсантів будуть оприлюднені на офіційному сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» після завершення конкурсу у всіх наукових секціях МАН.