Онлайн-консультарій

Натисніть на запитання, щоб побачити відповідь на нього, або поставте власне запитання за допомогою онлайн-форми, що розміщена внизу сторінки

Нормативним документом, який регулює діяльність територіального (міського, селищного, сільського) відділення МАН України, є Положення про малу академію наук учнівської молоді, затверджене наказом МОН України 09.02.2006 № 90, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 лютого 2006 р. за № 172/12046.
Пунктом 1.4., абзац третій, передбачено, що «У разі відсутності…малих академій наук учнівської молоді відповідні органи управління освітою… визначають навчальний заклад (або іншу установу), на яку покладається відповідальність за координацію діяльності районних, міських навчальних закладів з дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти».
Таким чином, трансформуючи положення наведеного документа в сучасні реалії адміністративно-територіальної реформи, визначаємо, що орган управління освітою територіальної громади (міської, селищної, сільської) своїм наказом визначає установу (центр професійного розвитку педагогічних
працівників, методичний кабінет тощо) або заклад освіти (позашкільної чи загальної середньої), на який покладається координація діяльності територіального відділення Малої академії наук України, а також визначає особу, яка є координатором.
Оскільки територіальне відділення МАН України не є окремою структурою, планування його роботи на рік чи півріччя не передбачено, а заходи з учнівською молоддю заносяться до плану роботи органу управління
освітою, центру професійного розвитку чи відповідного закладу освіти та оприлюднюються на їхніх сайтах.
Водночас у закладах загальної середньої, позашкільної освіти можуть створюватися наукові товариства учнів відповідно до Положення про наукові товариства учнів, затвердженого наказом МОН України 10.11.2014 № 1287, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 листопада 2014 р. за №1495/26272.

Форму заяви від батьків можна завантажити за посиланням: https://kyivobl-man.in.ua/wp-content/uploads/2020/09/Zayava-vid-batkiv.docx. Ви можете роздрукувати та заповнити її або написати від руки за цим шаблоном.

Онлайн-форма зворотного зв’язку

    Заповніть форму, щоб отримати відповідь на запитання

    * Обов'язкові поля

    Відповіді на запитання будуть публікуватися на цій сторінці щочетверга