Онлайн-курс “Цікава фізика”

Дізнатися нові знання з фізики, опанувати теми, які сприймалися важко,  отримати  досвід, необхідний для подальших кроків у вивченні фізики, сприяло навчання вихованців гуртків та секцій Київського обласного територіального відділення МАН в онлайн-курсі «Цікава фізика», який проведено протягом жовтня-грудня  в рамках Всеукраїнської профільної фізичної школи НЦ «МАНУ» спільно з Київським академічним університетом.

Під час навчання слухачам запропоновано курс лекцій з цікавих тем  із використанням прикладів та задач, що легко спостерігати навколо та проводити дослідження з мінімальним набором знарядь та зусиль самостійно,    суперцікаві та неординарні задачі для самостійного розв’язку із повсякденного життя з  використанням експериментів, теоретичних пояснень явищ.

Проведений курс представив фізику як цікаву, логічну, послідовну та просто красиву науку про навколишній світ. Сподіваємося, що отримані знання  надихнуть  наполегливих та допитливих юних дослідників до подальшого пізнання світу, відкриють  перспективу для пошуку  актуальних ідей  і тем  нових досліджень  та створення власних дослідницьких проєктів.