Відбулося засідання онлайн-студії «Честь і слава Незламним! (У контексті сучасної української літератури про війну)»

14 жовтня в рамках заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України, відбулося засідання онлайн-студії «Честь і слава Незламним!(У контексті сучасної української літератури про війну)» для вихованців гуртків і секцій наукових відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Київського обласного територіального відділення МАН України.

Спікерка студії Тетяна Омельченко, керівниця гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності. Українська мова», зосередила увагу юних дослідників на тому, що в історії української літератури тема війни – це не лише біль, жах, руйнування та смерть, а й потужний каталізатор для розвитку нової літератури, появи нових, ще маловідомих, авторів та книг.

Учасники онлайн-студії взяли участь у дискусії, поділилися власними враженнями від прочитаних  художніх творів Сергія Жадана, Василя Шкляра, Світлани Талан, підготували  короткі нариси про тематику майбутніх науково-дослідницьких робіт, окреслили актуальність і надважливість сучасної української літератури для дітей саме національно-патріотичного характеру.

Молодь Київщини захоплюється сучасною поезією, прозою та публіцистикою  про стійкість, відданість і героїзм  мужніх захисників і захисниць України.

Слава Україні! Слава її незламним героям!