Онлайн-студія в науковому відділенні технічних наук

Кожного дня ми ставимо сотні запитань і знаходимо відповіді на них. Пошуки відповідей, дослідження – звичний процес для учнів-членів Малої академії наук. Однак саме вони – юні інтелектуали – часто потребують допомоги кваліфікованих фахівців, які скерують перші кроки наукових розвідок.

У науковому відділенні технічних наук Київського обласного територіального відділення МАН 29 вересня відбулася онлайн-зустріч з ученими в рамках реалізації обласного науково-освітнього проєкту «STEM-простір МАН». Майбутні автори дослідницьких проєктів та їх керівники  спілкувалися з науковцями Інституту матеріалознавства та зварювання ім. Є. О. Патона Національного технічного університету України  «КПІ імені Ігоря Сікорського».

Про комп’ютерне моделювання в техніці, його різновиди, функції та потенціал розповів Олександр Доній, доцент кафедри металознавства та термічної обробки,  кандидат технічних наук. Екскурс у світ матеріалів для адитивних технологій провів Анатолій Мініцький, доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії,  кандидат технічних наук. Доцент кафедри лазерної техніки та фізико-технічних технологій, кандидат технічних наук Михайло Блощицин ознайомив із можливостями використання новітніх технологій обробки матеріалів.

 Онлайн-зустріч у науковому відділенні технічних наук МАН України дала можливісь ознайомитися з новітніми матеріалами,  способами створення комп’ютерних моделей та сучасними технологіями обробки матеріалів, що стане для учнів поштовхом до досліджень під патронатом науковців. Як зазначили науковці, “зацікавлення дітей дослідженнями в матеріалознавстві наразі дуже актуальне, адже саме ця галузь значною мірою обумовлює розвиток енергетики, електроніки, інформаційних та нанотехнологій, хімічної, аерокосмічної та інших галузей промисловості, транспорту, медицини й охорони здоров’я…

Юні і допитливі МАНівці! Шукайте відповіді на свої запитання, досліджуйте! Ми готові допомогти вам у ваших перших наукових проєктах!