Опановуємо тонкощі постерного захисту на практиці

Середовище zoom стало центром подій для МАНівців Київщини. 28 квітня в онлайн-просторі відбувся цикл навчально-тренінгових занять у рамках навчально-тренувальних зборів для переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Протягом дня в інтерактивному режимі юні дослідники Київщини презентували власні дослідницькі проєкти під час пробних постерних захистів за науковими відділеннями МАН.

 

 

З учнями працювали вчені провідних закладів вищої освіти та наукових установ України, методисти КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Під час навчально-тренінгового заняття було створено атмосферу, наближену до умов відповідного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Протягом трьох хвилин – захист постера, далі  – запитання науковців та учнів.

Великою перевагою пробного постерного захисту було те, що після виступу кожен юний учасник 6-ти онлайн-занять отримав кваліфіковану наукову консультацію щодо контенту та структури його постера, а також щодо особливостей захисту.