Педагоги області ознайомилися з новими трендами в освіті України

Педагоги Київщини взяли участь у школі інновацій «Тренди сучасної освіти», яка відбулась 5 лютого в Національному університеті «Київський політехнічний інститут» в рамках програми Національного конкурсу «Еко-Техно Україна 2020». Аудиторія школи – педагоги, керівники учнівських проєктів  та  методисти територіальних відділень МАН України.

 

У той час як юні учасники «Еко-Техно Україна» відповідали на запитання журі під час стендового захисту проєктів, їхні педагоги – наставники ознайовлювалися з новими тенденціями в освіті.

 

 

Спікери школи інновацій виступали з такими темами: «Формування цифрових освітніх баз  знань. Трансдисциплінарний підхід»,   «ЗНО: сьогодення і перспективи», «Виклики сучасного вчителя», «STEM-освіта в Україні», «Практика запуску стартапа», «Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Захист інтелектуальної власності». Крім того, педагогам було презентовано проєкт Інженерний тиждень» та інновацію  «Scram&Agile».

Про сучасні тренди в освіті учасникам школи інновацій розповідали представники НЦ «Мала академія наук України», Українського центру оцінювання якості освіти, Інституту модернізації змісту освіти, компанії Innovecs, Ukrainian Global School, інноваційного холдингу Sikorsky Challenge.