ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ

НАШІ  ПЕРЕМОГИ

 

І місце:

  1. Гриб Ірина, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Петрівської сільської ради Вишгородського району, секція «Правознавство»;
  2. Петренко Анастасія, учениця 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради Обухівського району, вихованка гуртка Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості Обухівського району, секція «Геологія, геохімія та мінералогія»;
  3. Волинець Микола, учень 9 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району, секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»;
  4. Федоренко Данило, учень 10 класу Богуславського академічного ліцею № 1 Богуславської міської ради Обухівського району, секція «Експериментальна фізика»;
  5. Матвієвський Максим, учень 10 класу Академічного ліцею № 1 Української міської ради Обухівського району, секція «Астрономія та астрофізика»;
  6. Зубкова Діана, учениця 10 класу Славутицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Славутицької міської ради Вишгородського району, секція «Ботаніка».

    ІІ місце

    1. Іванова Валерія, учениця 10 класу Навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради Бучанського району, секція «Англійська мова»;
    2. Ільченко Софія, учениця 11 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Білоцерківського району, секція «Педагогіка»;
    3. Макаренко Юлія, вихованка Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Етнологія»;
    4. Гарбузенко Анна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Історичне краєзнавство»;
    5. Манзик Назарій, учень 9 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району, секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»;
    6. Прядко Дементій, учень 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Вишгородського району, секція «Internet-технології та WEB-дизайн»;
    7. Волинець Марина, учениця 11 класу Димерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Димерської селищної ради Вишгородського району, секція «Хімія»;
    8. Чорна Юлія, учениця 9 класу Ліцею № 2 Гостомельської селищної ради Бучанського району, секція «Медицина»;
    9. Думан Аліна, вихованка Переяславського будинку художньої творчості дітей та юнацтва Переяславської міської ради Бориспільського району, учениця 11 класу Переяславської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»;
    10. Гіптенко Софія, вихованка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Ветеринарія та зоотехнія».
    11. Бойко Захарій, учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради Білоцерківського району, вихованець Сквирського центру  дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Білоцерківського району, секція «Селекція та генетика»;
    12. Панфілова Анастасія, учениця 11 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Томашівської сільскої ради Фастівського району, секція «Лісознавство».


    ІІІ місце

    1. Ковтун Ілля, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Українська література»;
    2. Дяченко Уляна, учениця 11 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа № 7-центр військово-патріотичного виховання «Гарт» Фастівської міської ради Фастівського району, секція «Мистецтвознавство»;
    3. Велика Вікторія, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району, секція «Українська мова»;
    4. Пархоменко Мар’яна, учениця 11 класу Іванківського ліцею Іванківської селищної ради Вишгородського району, секція «Іспанська мова»;
    5. Орленко Анастасія, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», секція «Іспанська мова»;
    6. Бойко Оксана, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Французька мова».
    7. Пономаренко Катерина, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Петрівської сільської ради Вишгородського району, секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»;
    8. Хоменко Анастасія, учениця 11 класу Миронівського академічного ліцею імені Тараса Шевченка Миронівської міської ради Обухівського району, секція «Журналістика»;
    9. Жуковська Софія, учениця 9 класу Миронівського академічного ліцею № 3 Миронівської міської ради Обухівського району, секція «Гідрологія»;
    10. Симоненко Станіслав, вихованець гуртка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Обухівського району, учень 10 класу опорного закладу освіти Миронівський академічний ліцей №3 Миронівської міської ради Обухівського району, секція «Технологічні процеси та перспективні технології»;
    11. Духан Назар, учень 11 класу опорного закладу освіти Богуславський академічний ліцей № 1 Богуславської міської ради Обухівського району, секція «Електроніка та приладобудування»;
    12. Дехнич Дмитро, учень 8 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району, секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»;
    13. Семенченко Софія, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Технології програмування»;
    14. Дружиніна Олександра, вихованка Васильківської міської станції юних натуралістів Васильківської міської ради Обухівського району, учениця 9 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Васильківської міської ради Обухівського району, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»;
    15. Трощин Анастасія, учениця Лютізької загальноосвітньої школи I-III ступенів Петрівської сільської ради Вишгородського району, секція «Прикладна математика»;
    16. Красільнікова Катерина, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Експериментальна фізика»;
    17. Кліванська Анастасія, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Астрономія та астрофізика»;
    18. Малюк Ірина, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради Броварського району, секція «Мікроекономіка та макроекономіка»;
    19. Андрєєв Ілля, учень 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Вишгородського району, секція «Хімія»;
    20. Костенко Діана, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району, секція «Загальна біологія»;
    21. Рябоконь Валерія, учениця 11 класу Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука Бориспільської міської ради Бориспільського району, секція «Валеологія»;
    22. Лук’яненко Назар, вихованець Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія» Баришівської селищної ради Броварського району, учень 10 класу Баришівського навчально-виховного комплексу гімназії-загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Баришівської селищної ради Броварського району, секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування».

Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

І місце – Ковтун Ілля Володимирович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

І місце – Стефаник  Юлія Валеріївна, учениця 11 класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) імені ЗаріфиАлієвої Ірпінської міської ради  Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Іванчук Софія Сергіївна, учениця 11 класу Гейсиського  закладу  загальної середньої освіти I-ІІІ ступенів Ставищенської селищної ради Білоцерківського району  Київської області;

ІІ місце – Григоренко Софія Олексіївна, учениця 11 класу Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради  Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Криштальова Крістіна Вікторівна, учениця 11 класу Іванківського ліцею Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Вепрецька Дар’я Сергіївна,учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»;

ІІІ місце – Житник Наталія Борисівнаучениця 11 класу Фарбованського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Матвійчук Іван Анатолійович, учень 11 класу Щасливського навчально-виховного комплексу «ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Пристоличної сільської ради  Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Білик Єлизавета Іванівнаучениця 10 класу Бориспільської загальноосвітньої школи I-ІІІ ступенів №8 Бориспільської міської ради Бориспільського району  Київської області;

ІІІ місце – Герасименко Олена Юріївнаучениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №1» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Сіраш Аліна Олегівна, учениця 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Вишгородського району  Київської області;

ІІІ місце – Шіяненко Олександр Олегович, учень 9 класу Михайлівської гімназії  Богуславської міської ради Обухівського району Київської області;

ІІІ місце – Таргонська Галина Сергіївна, вихованка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Обухівського району Київської області, учениця 9 класу Карапишівського академічного ліцею;

ІІІ місце – Лобанова Катерина Євгенівна,учениця 11 класу Калинівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Калинівської селищної ради Фастівського району  Київської області;

ІІІ місце – Зубкова Валерія Дмитрівна, учениця 9 класу Путрівського опорного закладу освіти- освітній центр Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Сліпаченко Анна Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

ІІІ місце – Рудницька Ірина Андріївна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради Бориспільського району  Київської області, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи  I-III  ступенів №4;

ІІІ місце – Цюпка Анастасія Юріївна,учениця 10 класу Лецьківського  закладу  загальної середньої освіти – закладу дошкільної освіти Циблівської сільської ради  Бориспільського району Київської області;

Секція «Зарубіжна література»

ІІ місце – Воловик Наталія Олегівна,учениця 10 класу Рокитнянського ліцею-Малої академії наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Бабич Єгор Ігорович,учень 9 класу Колонщицького ліцею Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Швець Анна Олегівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Пархоменко Софія Михайлівна,учениця 11 класу Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Березанської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Лебідь Вікторія Віталіївна,учениця 11 класу Фарбованського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської міської ради Бориспільського району  Київської області.

Секція «Фольклористика»

І місце – Рабенко Олександр Сергійович,учень 9 класу Степівської гімназії Тетіївської міської ради  Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Герега Яна Євгеніївна, учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів№ 6 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Осауленко Софія Михайлівна,вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею;

ІІ місце – Цюцяк Світлана Вікторівна,учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Холосівський  заклад загальної середньої освіти» Феодосіївської сільської ради Обухівського району Київської області;

ІІ місце – Кривульська Дар’я Святославівна,учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Вишгородського району  Київської області;

ІІ місце – Аврамич Вікторія Вікторівна,учениця 9 класу Великокаратульської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІ місце– Шкута Богдана Василівна,учениця 11 класу Кагарлицької загальноосвітньої школа  І-ІІІ  ступенів №2  Кагарлицької міської ради Обухівського району  Київської області;

ІІІ місце – Однорог Дмитро Миколайович,учень 10 класу Озернянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маловільшанської сільської ради  Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Туровський Богдан Ігорович, вихованець гуртка Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості Васильківської міської ради  Обухівського району Київської області, учень 9 класу Великовільшанського філіалу I-II  ступенів опорного закладу освіти Васильківський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад №4”;

ІІІ місце – Строй Єва Євгеніївна,учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої  освіти «Ліцей №1 с. Петропавлівська Борщагівка» Борщагівської сільської ради Бучанського району  Київської області;

ІІІ місце –  Щербакова Дарина Юріївна, учениця 9 класу Бородянського академічного ліцею  Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області. 

Секція «Мистецтвознавство»

І місце – ДяченкоУляна Миколаївна, учениця 11 класу Фастівського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 7 – центр військово – патріотичного виховання «Гарт» Фастівської міської ради Фастівського району Київської області;

ІІ місце – Щава Єлизавета Володимирівна,учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІ місце – Аврамич Вікторія Вікторівна,учениця 9 класу Великокаратульської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району  Київської області;

ІІІ місце – Бельдій Аліса Володимирівна,учениця 11 класу Опорного закладу освіти Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради  Обухівського району  Київської області;

ІІІ місце – Савич Олександра Михайлівна,учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»- загальноосвітня  школа І-ІІ  ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради  Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Дубинець Вікторія Сергіївна,учениця 11 класу Вишнівського ліцею «Ідеал» Вишневої міської ради Бучанського району  Київської області;

ІІІ місце – Саприга Єва Вадимівна,учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот».

Секція  «Літературна творчість»

І місце – Карачун Вікторія Володимирівна, вихованка гуртка Фастівської школи народної майстерності Фастівської міської ради Фастівського району Київської області, учениця 11 класу  Фастівського академічного ліцею №2;

ІІ місце – Божик Аля Романівна,учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району  Київської області;

ІІ місце – Ленда Оксана Анатоліївна,учениця 11 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ  ступенів – педагогічний ліцей» №1Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Дворник Ірина Борисівна,учениця 11 класу Гребінківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Гребінківської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Пєчкурова Евеліна Янівна,учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради  Бориспільського району Київської області.

Секція  «Кримськотатарська гуманітаристика»

ІІ місце – Карімова Саміра Шапур-кизи,учениця 9 класу Білоцерківської гімназії №2 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Іващенко Олександра Михайлівна,учениця 10 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пристоличної сільської ради Бориспільського району  Київської області;

ІІІ місце – Кметь Юлія Володимирівна,учениця 10 класу Пісківської гуманітарної гімназії Пісківської селищної ради Бучанського району Київської області.

 

Наукове відділення мовознавства

Секція  «Українська мова»

І місце – Гейкаленко Софія Павлівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

І місце – Велика Вікторія Сергіївна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Карасьова Дар’я Ігорівна, учениця 10 класу Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Червона Дарина Володимирівна, учениця 8 класу Бородянського академічного ліцею Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Cкрипець Ольга Олександрівна, учениця 11 класу Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Гороховський Олександр Миколайович, учень 10 класу Головурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Стрига Олександра Олександрівна, учениця 7 класу Опорного загальноосвітнього навчально-виховного  комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівської селищної ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Козлова Марина Дмитрівна, учениця 11 класу Іванківського ліцею  Іванківської селищної ради  Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Князєва Анастасія Геннадіївна, учениця 11 класу Путрівського опорного закладу освіти – освітнього центру Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Пєчєрік Яна Ергінівна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Перекопай Олександра Артемівна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Семеник Дарія Сергіївна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Зушман Діана Русланівна, учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей №1 с. Петропавлівська Борщагівка» Борщагівської сільської ради  Бучанського району  Київської області.

Секція  «Іспанська мова»

І місце – Пархоменко Мар’яна Аркадіївна, учениця 11 класу Іванківського ліцею  Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Орленко Анастасія Павлівна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації».

Секція  «Англійська мова»

І місце – Шемчук Дмитро Олексійович, учень 11 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Бучанського району Київської області;

І місце – Іванова Валерія Валеріївна, учениця 10 класу Навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області;

І місце – Карманюк Маргарита Максимівна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області;

ІІ місце – Архипенко Юлія Володимирівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Сокол Христина Сергіївна, учениця 11 класу Комунальний заклад загальної середньої освіти «Софіївсько-Борщагівський ліцей»  Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Кравченко Марія Сергіївна, учениця 11 класу Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Городиська Ольга Владиславівна, учениця 8 класу Навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Гаман Софія Іванівна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти Богуславського академічного ліцею №1 Богуславської міської ради Київської області;

ІІ місце – Сорока Юлія Олександрівна, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Кагарлицький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Кагарлицької міської ради Обухівського району Київської області;

ІІ місце – Вірич Софія Володимирівна, учениця 10 класу Академічного ліцею імені Володимира Мельника Обухівської міської ради Обухівського району  Київської області;

ІІ місце – Шандурська Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації»;

ІІІ місце – Замша Даніїл Максимович, учень 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей»  №1 Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Низькошапка Олександр Сергійович, учень 11 класу Комунального закладу «Тетіївський освітній центр – опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Ліпський Михайло Юрійович, учень 10 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради  Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Білоус-Василишина Ангеліна Вадимівна, учениця 11 класу Опорний заклад загальної середньої освіти Березанський навчально-виховний комплекс Березанської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Вишнякова Дар’я Артемівна, учениця 9 класу Броварської гімназії імені С.І. Олійника Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Зубкова Валерія Дмитрівна, учениця 9 класу Путрівського опорного закладу освіти – освітнього центру Глевахівської селищної ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Пігаль Андрій Андрійович, учень 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №5  Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Гіззатулліна Віолета Денисівна, учениця 10 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Чорний Лев Романович, учень 9 класу Опорного закладу освіти «Калинівський академічний ліцей – освітній центр» Калинівської селищної ради Фастівського району Київської області;

Секція  «Німецька мова»

І місце – Чернюшок Лора Юріївна, учениця 11 класу Академічного ліцею №5  Обухівської міської ради  Обухівського району Київської області;

ІІ місце – Петрик Оксана Олександрівна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Бориспільського району Київської області;

Секція  «Французька мова»

І місце – Бойко Оксана Юріївна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області.

Секція  «Польська мова»

І місце – Швець Яна Яківна, учениця 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи  I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Єльніков Іван Олександрович, учень 9 класу Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області.

 

Наукове відділення_філософії та суспільствознавства 

Секція  «Філософія»

І місце – Пугач Софія В’ячеславівна, учениця 9 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Нешпор Ольга Олегівна, вихованка Сквирського Центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради, учениця 9 класу Самгородоцького навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради;

Секція  «Соціологія»

І місце – Кривульська Дар’я Святославівна, учениця 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Київської області;

ІІ місце – Туканова Стефанія Віталіївна, вихованка Комунального закладу  «Центр позашкільної освіти» Тетіївської міської ради, учениця 10 класу Комунального закладу «Тетіївський освітній центр – опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради Київської області;

ІІ місце – Осипчук Ірина Геннадіївна, учениця 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» № 4 Бучанської міської ради Київської області;

ІІ місце – Прохацька Софія Валентинівна, вихованка Сквирського Центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива» Сквирської міської ради Київської області;

ІІ місце – Зима Вадим Олександрович, учень 8 класу Комунального закладу «Полого-Вергунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Ташанської сільської ради Київської області;

ІІІ місце – Степура Дарія Петрівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Омельяненко Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Переяславської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Гончарук Владислав Юрійович, учень 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Броварської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Зеленська Валерія Валеріївна, учениця 9 класу Іванівського академічного ліцею Миронівської міської ради Київської області.

Секція  «Правознавство»

І місце – Боженко Денис Олександрович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради Київської області;

І місце – Гриб Ірина Іванівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Київської області;

ІІ місце – Зігора Софія Андріївна, учениця 11 класу Комунального закладу «Синяківський хіміко-технологічний ліцей -заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Бучанської міської ради  Київської області;

ІІІ місце – Гінда Денис Олегович, учень 10 класу Опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» Ставищенської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Кравченко Олександр Сергійович, учень 9 класу Комунального закладу «Козинський ліцей Козинської селищної ради Обухівського району Київської області.

Секція  «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»

І місце – Пономаренко Катерина Віталіївна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Петрівської сільської ради Київської області;

ІІ місце – Цебоєва Вероніка Казбеківна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради Київської області.

Секція  «Педагогіка»

І місце – Ільченко Софія Тарасівна, вихованка гуртка  Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради, учениця 11 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 – заклад дошкільної освіти» Сквирської міської ради Київської області;

ІІ місце – Чехіркін Богдан Олексійович, учень 11 класу Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради Київської області;

ІІ місце – Толочко Дар’я Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Трохимчук Ілля Андрійович, учень 11 класу Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірпінської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Семенова Лілія Андріївна, учениця 10 класу Пісківської гуманітарної гімназії Пісківської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Сенько Альбіна Романівна, учениця 8 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3  Петрівської сільської ради Київської області;

ІІІ місце – Євтіхій Олександра Віталіївна, вихованка гуртка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Миронівського академічного ліцею ім. Тараса Шевченка Миронівської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Городніцька Анжела Вікторівна, учениця 10 класу Трипільського ліцею Української міської ради Київської області;

Секція  «Журналістика»

І місце – Хоменко Анастасія Анатоліївна, вихованка гуртка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Київської області.

 

Наукове відділення історії

Секція  «Історія України»

І місце – Блощинський Богдан Іванович, учень 11 класу Іванківського ліцею  Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Мазур Софія Анатоліївна, учениця 10 класу Миронівського академічного ліцею № 2 Миронівської міської ради Обухівського району Київської області;

ІІ місце – Ткачук Наталія Ігорівна, учениця 10 класу Фастівського академічного ліцею № 9 Фастівської міської ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Мельниченко Дмитро Олегович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Семчишина Наталія Андріївна, учениця 10 класу Навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Корж Наталія Миколаївна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради, учениця 10 класу Переяславської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Малновецька Євгенія Олександрівна, учениця 11 класу Бородянського спеціалізованого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Влаженко Анастасія Євгенівна, учениця 10 класу Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Мельникова Ірина Олександрівна, учениця 11 класу Шпитьківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області.

Секція  «Археологія»

І місце – Снігур Аліса Костянтинівна, вихованка гуртка Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Свистак Владислава Володимирівна, учениця 10 класу Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України Ірпінської міської ради Бучанського району Київської області.

Секція  «Історичне краєзнавство»

І місце – Веселова Катерина Миколаївна, учениця 10 класу Опорного закладу освіти Богуславський академічний ліцей №1 Богуславської міської ради Обухівського району Київської області;

І місце – Гарбузенко Анна Андріївна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Павленко Андрій Олександрович, учень 10 класу Таращанського академічного ліцею «Ерудит» Таращанської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Полякова Вероніка Олександрівна, учениця 10 класу Навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Парценко Валерія Олександрівна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів» Бориспільської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІ місце – Сурело Елеонора Олександрівна, учениця 11 класу Бородянського академічного ліцею Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Лісовська Валерія Олександрівна, учениця 10 класу Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Шусть Катерина Дмитрівна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього начального закладу Кагарлицька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 3 Кагарлицької міської ради Обухівського району Київської області;

ІІІ місце – Шахрай Вероніка Юріївна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Колесник Софія Анатоліївна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Хлань Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Комунального закладу «Гаврилівський заклад загальної середньої освіти I-IІI ступенів» №8 Бучанської міської ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Торжанський Дмитро Петрович, учень 10 класу Литвинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Гаврилова Софія Георгіївна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу «Іванківської загальносвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1» Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Кирієнко Карина Андріївна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області;

Секція  «Етнологія»

І місце – Макаренко Юлія Євгенівна, вихованка гуртка Центру позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Костирко Катерина Павлівна, учениця 9 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Залізна Наталія Олександрівна, учениця 9 класу Пустовітської гімназії Миронівської міської ради Обухівського району Київської області;

ІІІ місце – Левківська Софія Сергіївна, учениця 10 класу Навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Узинської міської ради Білоцерківського району Київської області;

Секція  «Всесвітня історія»

І місце – Лисенко Катерина Анатоліївна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Середа Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Кислюченко Аліна Олегівна, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Ошийко Юлія Андріївна, учениця 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей» № 2 ім. О.С. Паланського Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Наукове відділення наук про Землю

Секція «Географія та ландшафтознавство»

І місце – Романченко Ірина Андріївна, вихованка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради, учениця 9 класу опортного закладу освіти “Миронівський академічний ліцей ім. Т.Г. Шевченка” Миронівської міської ради Обухівського району Київської області;

І місце – Черевична Валерія Володимирівна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей- Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області;

І місце – Почекайло Марія Миколаївна, учениця 11 класу Іванківського ліцею Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Вишнівська Юлія Миколаївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Боріспільської міської ради Київської області;

ІІ місце – Шимченко Віталій Юрійович, учень 9 класу Рокитнянського ліцею- МАН Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Кривенко Ангеліна Віталіївна, учениця 9 класу Мар’янівської гімназії Макарівської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Забуранна Богдана Олександрівна, учениця 8 класу Підгірцівського ліцею Козинської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Дяченко Маргарита Яківна, учениця 9 класу Броварської гімназії імені С. І. Олійника Броварської міської ради Київської області;

Секція «Геологія, геохімія та мінералогія»

І місце – Петренко Анастасія Олександрівна, вихованка Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Васильківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №6 Васильківської міської ради Київської області;

Секція «Кліматологія та метеорологія»

І місце – Сидоренко Ірина Миколаївна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Жукинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Зайдліч Вікторія Артемівна, учениця 9 класу Тетерівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної Пісківської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Негода Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Київської області;

Секція «Гідрологія»

І місце – Жуковська Софія Іванівна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Миронівський академічний ліцей №3 Миронівської міської ради Київської області;

І місце – Діденчук Дарина Миколаївна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – Центр реабілітації»;

ІІ місце – Снільник Анастасія Валеріївна, вихованка Васильківської міської станції юних натуралістів Васильківської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Шаулка Марія Олегівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області;

Секція «Геоінформаційні системи та дистанційне зондування Землі»

І місце – Веклюк Лаврентій Євгенійович, вихованець гуртка Клубу юних моряків Переяславської міської ради, учень 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №7 Переяславської міської ради Бориспільського району.

 

Наукове відділення технічних наук

Секція «Технологічні процеси та перспективні технології»

І місце – Симоненко Станіслав Андрійович, вихованець гуртка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради; учень 10 класу Опорного закладу освіти «Миронівський академічний ліцей №3» Миронівської міської ради Київської області;

ІІ місце – Корольов Євгеній Юрійович, учень 9 класу Фастівського академічного ліцею №2 Фастівської міської ради Київської області;

ІІ місце – Резніченко Анна Юріївна, учениця 9 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №3» Бучанської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Крепець Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Новоолександрівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Згурівської селищної ради Київської області

 

Секція «Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка»

I місце – Харченко Іван Володимирович,  учень 10 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІ місце – Болдир Дмитро Миколайович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області.

Секція «Матеріалознавство»

I місце – Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області

Секція  «Електроніка та приладобудування»

I місце – Духан Назар Юрійович, учень 11 класу Опорного закладу освіти «Богуславський академічний ліцей № 1» Богуславської міської ради Київської області;

ІІІ місце –  Гайдук Андрій Євгенович, учень 8 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області

Секція «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології»

I місце – Манзик Назарій Миколайович, учень 9 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Катюжанська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області.

 

Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»

ІІ місце – Симчук Яна Станіславівна, учениця 9 класу Жуківської гімназії Згурівської селищної ради Броварського району Київської області;

ІІ місце – Сосновська Анастасія Василівна, учениця 10 класу Фастівського академічного ліцею № 2 Фастівської міської ради Київської області;

ІІ місце – Косенко Максим Андрійович, учень 10 класу Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Надбережна Вікторія В’ячеславівна, учениця 11 класу Лишнянського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Бишівської сільської ради Київської області.

 

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»

І місце – Дехнич Дмитро Андрійович, учень 8 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Луценко Арсен Тарасович, учень 9 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»;

ІІІ місце – Пількевич Владислав Вікторович, учень 9 класу Великодмитровицького ліцею Козинської селищної ради Обухівського району.

 

Наукове відділення комп’ютерних наук

Секція «Комп’ютерні системи та мережі»

І місце – Чернюк Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Рудюк Ніна Володимирівна, учениця 8 класу Тетіївського ліцею №2 Тетіївської міської ради Київської області;

ІІ місце – Примак Матвій Михайлович, учень 11 класу Броварської спеціалізованої школи  I-III ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області

Секція «Кібербезпека»

І місце – Зіневич Денис Віталійович, учень 9 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІ місце – Бороденко Данило Олексійович, учень 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 1 с. Петропавлівська Борщагівка» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області.

Секція «Технології програмування»

І місце – Семенченко Софія Сергіївна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Мурадов Руслан Рамісович, учень 9 класу Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Бориспільської міської ради Київської області.

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

І місце – Волинець Микола Юрійович, учень 9 класу Броварської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради  Київської області;

І місце – Хрущ Віра Олегівна, учениця 10 класу Білоцерківської гімназії №2 Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Згуровський Валерій Юрійович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплекус «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області.

Секція «Internet – технології та WEB-дизайн»

І місце – Прядко Дементій Олексійович, учень 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Лазаренко Вероніка Романівна, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Красилівський академічний ліцей» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Ільющіц Артур Федорович, учень 9 класу Фастівського академічного ліцею № 9 Фастівської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Шевченко Юрій Андрійович, учень 11 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Катюжанська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Димерської селищної ради Київської області.

Секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

І місце – Дружиніна Олександра Євгеніївна, вихованка гуртка Васильківської міської станції юних натуралістів Васильківської міської ради Київської області, учениця 9 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Васильківської міської ради Київської області;

І місце – Василенко Михайло Володимирович, учень 11 класу Боярської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 4 Боярської міської ради Київської області;

ІІ місце – Швед Андрій Дмитрович, учень 11 класу Броварської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів №2  ім. В.О.Сухомлинського Броварської міської ради  Київської області;

ІІІ місце – Авілов Єгор Миколайович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області

       Наукове відділення математики

Секція «Математика»

ІІ місце – Драгуняк Богдана Сергіївна, учениця 9 класу Переяславської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Переяславської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Рудківський Руслан Віталійович, учень 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області;

ІІІ місце –  Царенко Єлизавета Олексіївна, учениця 9 класу Савинецької гімназії Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Секція «Прикладна математика»

І місце – Трощин Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школи I-III ступенів Петрівської сільської ради Київської області;

ІІ місце – Прокопенко Євгенія Олегівна, учениця 9 класу Кагарлицької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 імені В. П. Дашенка Кагарлицької міської ради Київської області;

ІІІ місце – Євпак Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи I-III ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області.

 

Наукове відділення фізики та астрономії

Секція «Теоретична фізика»

І місце – Марченко Вадим Олександрович, учень 10 класу Васильківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Васильківської міської ради Обухівського району;

ІІ місце – Асюченко Олексій Валентинович, учень 11 класу Трипільського  ліцею Української міської ради Обухівського району;

ІІ місце –  Орлова Аліна Олександрівна, вихованка гуртка Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради, учениця 8 класу Центральненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миронівської міської ради Обухівського району;

ІІІ місце – Пашков Іван Володимирович,  учень 11 класу Боярського академічного  ліцею «Лідер» Боярської міської ради Фастівського району;

ІІІ місце – Мнишенко Сергій  Олександрович, учень 8 класу Опорного закладу освіти «Білогородський заклад загальної середньої освіти № 1» Білогородської сільської ради Бучанського району;

ІІІ місце – Кравченко Анна Русланівна, учениця 8 класу Білоцерківської гімназії – початкової школи № 15 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області.  

 

Секція «Експериментальна фізика»

І місце – Красільнікова Катерина  Владиславівна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району;

І місце – Федоренко  Данило  Ігорович, учень 10 класу Опорного закладу освіти «Богуславський академічний ліцей № 1» Богуславської міської ради Обухівського району;

ІІ місце – Заруднюк Арсеній  Олександрович, учень 10 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району;

ІІ місце – Падалка Ірина Андріївна, учениця 7 класу Опорного закладу освіти

«Білогородський заклад загальної середньої освіти № 1» Білогородської сільської ради Бучанського району;

ІІ місце – Пузанов Павло Юрійович, учень 11 класу Славутицького  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Славутицької міської ради  Вишгородського району;

ІІ місце – Стецюк Олександр Володимирович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради;

ІІІ місце – Конюхова   Анастасія Дмитрівна, учениця 9 класу Васильківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Васильківської міської ради Обухівського району;

ІІІ місце – Шкута Ірина Юріївна, учениця 9 класу Трипільського ліцею Української міської ради Обухівського району;

ІІІ місце – Ліповчук Софія Русланівна, учениця 9 класу Броварської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району;

ІІІ місце – Бишенко Анастасія Василівна, учениця 9 класу Козинського ліцею Козинської селищної ради Обухівського району

Секція «Астрономія та астрофізика»

І місце – Кліванська Анастасія Валеріївна, учениця 10 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району;

І місце – Матвієвський Максим Олексійович, учень 10 класу Академічного ліцею № 1 Української міської ради Обухівського району;

ІІ місце – Дзигуненко Андрій Олександрович, вихованець гуртка КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», учень 8 класу громадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Школа Квінта»;

ІІІ місце – Гурська Валерія Євгенівна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Петрівської сільської ради Вишгородського району;

ІІІ місце – Кравченко  Олександр Сергійович, учень 9 класу Козинського ліцею Козинської селищної ради Обухівського району.

Секція «Аерофізика і космічні дослідження»

ІІІ місце – Зайцев Богдан Ігорович, учень 9 класу Великокаратульської  гімназії Переяславської  міської ради Бориспільського району;

ІІІ місце – Кітік Олександр Сергійович, учень 10 класу Васильківського академічного ліцею «Успіх» Васильківської міської ради Обухівського району

 

Наукове відділення економіки

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

І місце – Малюк Ірина Олександрівна, учениця 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради  Київської області;

І місце – Корнєва Вікторія Дмитрівна, учениця 10 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області;

ІІ місце – Заріцька Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Миронівський академічний ліцей №3» Миронівської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Харенко Аліна Анатоліївна, учениця 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

Секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит»

І місце – Васьков Дмитро Володимирович, учень 11 класу Бучанського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №4 Бучанської міської ради Київської області;

ІІ місце – Мельничук Вікторія Дмитрівна, учениця 11 класу Білоцерківськеого навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія-школа I ступеня» Білоцерківської  міської ради Київської області;

ІІ місце – Шандренко Марія Олегівна, учениця 10 класу Рокитнянського ліцею – Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

 

Наукове відділення хімії та біології

Секція «Загальна біологія»

І місце – Костенко Діана Ігорівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Дрига Марина Миколаївна, учениця 10 класу Миронівського академічного ліцею № 2 Миронівської міської ради Обухівського району Київської області;

ІІ місце – Іщенко Віталіна Вадимівна, учениця 9 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Харченко Анна Анатоліївна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу «Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області

Секція «Біологія людини»

ІІ місце – Обиюх Богдана Анатоліївна, учениця 9 класу Капустинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Яготинської міської ради Бориспільского району Київської області;

ІІ місце – Денисюк Назар Олександрович, учень 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Софіївсько-Борщагівський ліцей» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Куст Ліана Віталіївна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради Обухівського району Київської області;

ІІІ місце – Птушкіна Марія Геннадіївна, учениця 11 класу Сквирського академічного ліцею № 2 Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області, вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Кулініч Рената Віталіївна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільскої міської ради Бориспільского району Київської області;

ІІІ місце – Чернишенко Карина Максимівна, учениця 11 класу Лютізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області

Секція «Зоологія»

І місце – Капшук Артем Олександрович, учень 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей- Мала академія наук» Білоцерківської міської ради  Київської області;

І місце – Кирилюк Юлія Олександрівна, учениця 9 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Броварської міської ради  Київської області;

ІІ місце – Безродних Анна Сергіївна, вихованка гуртка Сквирського  центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Приходько Єва Олегівна, учениця 8 класу Великокаратульської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Бойко Карина Володимирівна, учениця 11 класу Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Луцик Софія Арсенівна, учениця 9 класу Старобезрадичівського ліцею Козинської селищної ради Обухівського району Київської області

Секція «Ботаніка»

І місце – Мележик Анна Андріївна, учениця 9 класу Бородянського академічного ліцею Бородянської селищної ради Бучанського району Київської області;

І місце – Зубкова Діана Віталіївна, учениця 10 класу Славутицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Кондратюк Поліна Олегівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої природничо- математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Поліжак Максим Іванович, учень 10 класу Комунального закладу «Полого-Вергунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Ташанської сільської ради Бориспільського району Київської області;

ІІ місце – Іванов Андрій, учень 10 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Сахно Дарія Юріївна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області, учениця 9 класу Великокаратульської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Купрін Тетяна Вікторівна, учениця 11 класу Березанського навчально-виховного комплексу Березанської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Сташкевич Вероніка Віталіївна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»

Секція «Медицина»

І місце – Чорна Юлія Юріївна, учениця 9 класу Ліцей № 2 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Омельченко Олександра Анатоліївна, учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради  Київської області;

ІІ місце –­ Куліковська Дарія Дмитрівна, учениця 10 класу Рокитнянського ліцею – Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Червінська Варвара Олегівна, учениця 11 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Софіївсько-Борщагівський ліцей» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Страшко Богдана Олегівна, учениця 10 класу Комунального закладу Кагарлицької міської ради «Опорний заклад освіти «Кагарлицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів – ліцей»;

ІІІ місце – Матвєєва Наталія Володимирівна, учениця 10 класу Комунального закладу «Гаврилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів»  № 8 Бучанської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Сєрік Ірина Валентинівна, учениця 9 класу Лютізької загальноосвітньої школи I-III ступенів Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Веремієнко Наталія Олександрівна, учениця 10 класу Славутицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Лупик Домініка Максимівна, учениця 9 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат».

Секція  «Валеологія»

І місце – Рябоконь Валерія Ігорівна, учениця 11 класу Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука Бориспільської міської ради Київської області;

ІІ місце – Цимбалюк Анастасія Леонідівна, вихованка гуртка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області , учениця 11 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Київської області;

ІІ місце – Грицаєнко Іван Юрійович, учень 11 класу Іванківського ліцею Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Бурмака Дарія Олександрівна, учениця 10 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Кирилюк Артем Костянтинович, учень 8 класу Броварської спеціалізованої школи  I-III ступенів № 7 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Юрченко Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей Петропавлівський» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Скрябіна Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею №1 Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області;

ІІІ місце – Горшков Денис Вадимович, учень 10 класу Фастівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Фастівської міської ради  Фастівського району Київської області.

ІІІ місце – Литовченко Денис Олександрович, учень 11 класу Славутицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області. 

Секція «Психологія»

І місце – Зелена Вікторія Петрівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Липовенко Ольга Вікторівна, учениця 10 класу Рокитнянського ліцею – Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Ломако Надія Володимирівна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот»;

ІІ місце – Нечипоренко Катерина Ігорівна, учениця 11 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

ІІІ місце – Павлова Крістіна Ігорівна, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради  Київської області;

ІІІ місце – Семко Вікторія Володимирівна, учениця 11 класу Іванківського ліцею Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Дзюба Марина Олегівна, вихованка гуртка Центру еколого-натуралістичної творчості «Юннати» Боярської міської ради Фастівського районуучениця 11 класу Боярської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 4 Боярської міської ради

Секція «Хімія»

І місце – Волинець Марина Юріївна, учениця 11 класу Димерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Портянко Роман Віталійович, учень 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради  Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Андрєєв Ілля Євгенович, учень 11 класу Славутицького ліцею Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області;

ІІІ місце – Поліщук Назар Леонідович, учень 11 класу Пухівського закладу загальної середньої освіти Зазимської сільської ради Броварського району;

ІІІ місце – Заболотна Лілія Іванівна, вихованка гуртка Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості Васильківської міської ради Обухівського району, учениця 10 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради Обухівського району Київської області

ІІІ місце – Костенко Євген Анатолійович, учень 10 класу Гатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області.

 

Наукове відділення екології та аграрних наук

Секція «Екологія»

І місце – Харьков Ілля Олександрович, учень 9 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №17 Білоцерківської міської ради Київської області;

І місце – Ніколайчук Ірина Русланівна, вихованка гуртка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, учениця 10 класу Вишнівської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Вишневої міської ради Бучанського району Київської області;

ІІ місце – Добровольська Ілона Ігорівна, вихованка гуртка Сквирського центру творчої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею №2 Сквирської міської ради  Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Буткевич Анастасія Віталіївна, учениця 10 класу Пищиківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради Київської області;

ІІ місце – Молож Микита Володимирович, вихованець гуртка, Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка» Бориспільської міської ради Київської області, учень 10 класу Бориспільского навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвівтня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільскої міської ради Київської області;

ІІ місце – Овсієнко Дарина Олександрівна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради Київської області, учениця 11 класу  Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7  Переяславської міської ради Київської області;

ІІ місце – Степаненко Маргарита Сергіївна, учениця 10 класу Яблуневої загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів Березанської міської ради Київської області;

ІІ місце – Михайленко Наталія Олександрівна, учениця 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу Жукинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Пірнівської сільської ради Вишгородського району Київської області;

ІІ місце – Муха Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Старобезрадичівського ліцею Козинської селищної ради Обухівського району Київської області;

ІІ місце – Бреус Злата Юріївна, вихованка гуртка Миронівського  центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Київської області, учениця 10 класу  Опорного закладу освіти “Миронівський академічний ліцей №3” Миронівської міської ради Київської області;

ІІ місце – Лановенко Ярослава Миколаївна, учениця 9 класу Півнянського  закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області;         .

ІІІ місце – Олександрович Дар’я Василівна, учениця 9 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-педагогічний ліцей» №1 Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Панченко Дарія  Сергіївна, учениця 11 класу Кашперівського ліцею Тетіївської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІІ місце – Кравцова Кіра В’ячеславівна, учениця 10 класу  Опорного навчального закладу «Щасливський навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Пристоличної сільської ради Київської області;

ІІІ місце – Золотарьов Владислав Ігоревич, учень 10 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Броварської міської ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Оларь Ігор Миколайович, учень 9 класу Вільховецької гімназії Богуславської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Рогоза Варвара Олександрівна, учениця 10 класу Академічного ліцею №4 Обухівської міської ради Київської області.

Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»

І місце – Думан Аліна Анатоліївна, вихованка Переяславського будинку  художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради Київської області, учениця 11 класу Переяславської гімназії Переяславської міської ради Бориспільського району Київської області;

І місце –  Лук’яненко Назар Сергійович, вихованець гуртка Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія», учень 10 класу Баришівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» Баришівської селищної ради Київської області;

ІІ місце – Паламарчук Костянтин Олегович, учень 10 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 17 Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Литвиненко Дар’я Андріївна, вихованка гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради Фастівського району Київської оласті, учениця 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Мономаха Бориспільскої міської ради Київської області;

ІІ місце – Білозор Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка Вишнівського  центру творчості дітей та юнацтва Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, учениця 9 класу Вишнівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2;

ІІ місце – Поліщук Анна Сергіївна, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Миронівський академічний ліцей №3» Миронівської міської ради Київської області;

ІІ місце – Руденко Вероніка Олександрівна, учениця 10 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;

ІІІ місце – Білошицька Ангеліна Віталіївна, учениця 10 класу Гірського комунального закладу позашкільної освіти «СТАРТ» Гірської сільської ради;

ІІІ місце – Миколаєнко Анжела Анатоліївна, учениця 11 класу Хоцьківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Циблівської сільської ради;

ІІІ місце – Кабанець Вероніка Віталіївна, учениця 9 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жоравський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» Яготинської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Гнатівська Анна Вікторівна, учениця 11 класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ  ступенів №7 Броварської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Лихацька Марія Олександрівна, учениця 8 класу Аркадіївської гімназії Згурівської селищної ради Броварського району Київської області;

ІІІ місце – Сокирко Карина Євгенівна, учениця 7 класу Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Бруй Дмитро Юрійович, учень 10 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Жукинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Пірнівської сільської ради Київської області;

ІІІ місце – Михайловський Владислав Олегович, вихованець гуртка Васильківської міської станції юних натуралістів Васильківської міської ради Київської області, учень 11 класу  Опорного закладу освіти “Васильківський академічний ліцей “Престиж” Васильківської міської ради Київської області.

Секція «Агрономія»

І місце – Гуменюк Анастасія Василівна, учениця 10 класу Академічного ліцею №4 Обухівської міської ради Київської області;

ІІ місце – Деркач Андрій Дмитрович, учень 10 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа   І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області;

ІІ місце –  Срібний Тарас Сергійович, учень 10 класу Борівського академічного ліцею Фастівської міської ради Київської області;

ІІІ місце –  Горбик Софія Вікторівна, вихованка гуртка Будинку дитячої творчості Згурівської селищної ради, учениця 10 класу Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа  І ступеня» Згурівської селищної ради;

ІІІ місце – Чистякова Юлія Сергіївна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Загальцівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Бородянської селищної ради Київської області;

ІІІ місце – Пересада Анна Денисівна, учениця 9 класу Старобезрадичівського  ліцею Козинської селищної ради Київської області.

Секція «Ветеринарія та зоотехнія»

І місце – Гіптенко Софія Ігорівна, вихованка гуртка Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», учениця 11 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області;

ІІ місце – Бахур Тимофій Артемович, учень 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІ місце – Кривенко Олеся Олегівна, учениця 10 класу Броварської  спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 Броварської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Значківський Денис Юрійович, вихованець гуртка Володарського центру дітей та юнацтва Володарської селищної ради Київської області, учень 9 класу Опорного закладу освіти «Володарський загальноосвітній заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені В.П. Мельника» Володарської селищної ради Київської області.

Секція «Лісознавство»

І місце – Панфілова Анастасія Юріївна, учениця 11 класу Дорогинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Томашівської сільської ради Фастівського району Київської області;

ІІІ місце – Сонько Анна Олександрівна, вихованка гуртка Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Переяславської міської ради Київської області, учениця 10 класу Переяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Переяславської міської ради;

ІІІ місце – Цілованська Дар’я Олександрівна, учениця 10 класу Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пісківської селищної ради Київської області.

Секція «Селекція та генетика»

І місце – Бойко Захарій Володимирович, вихованець гуртка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради Київської області, учень 10 класу Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської міської ради;

ІІ місце – Карпук Ксєнія Станіславівна,  учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради Київської області;

ІІІ місце – Саражинська Лілія Олександрівна, вихованка гуртка Володарського центру творчості дітей та юнацтва Володарської селищної ради Київської області, учениця 9 класу Володорського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Мельника Володарської селищної ради Київської області.

І місце

Кушніренко Вікторія Сергіївна, учениця 8 класу Опорного закладу освіти «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради;

Герега Яна Євгеніївнавихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності (українська мова)» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді»,  учениця 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No6 Білоцерківської міської ради;

Верещакова Евеліна Олександрівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Гейкаленко Софія Павлівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Зварич Олександра Вадимівна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради.

ІІ місце

Вакуленко Наталія Анатоліївнаучениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Смірнова Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Толочко  Дар’я Сергіївна, учениця 10 класу Ліцею «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради;

Шихненко Аделія Анатоліївнаучениця 10 класу Опорного навчального закладу  «Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No2» Іванківської селищної ради Бучанського району;

Гуйда Анна Вячеславівнаучениця 11 класу Путрівського опорного закладу освіти-освітній центр Глевахівської селищної ради Фастівського району;

Євтіхій Олександра Віталіївна, учениця 11 класу Миронівського центру дитячої та юнацької творчості Миронівської міської ради Обухівського району;

Заріфі Зарміна Наджибовна, учениця 11 класу Фарбованського НВК
«ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ (ясла-садок)» Яготинської міської ради  Бориспільського району;

Кравець Дмитро Олександрович, учень 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів No6 Білоцерківської міської ради.

ІІІ місце

Горбач  Дарина Ігорівнаучениця 9 класу Опорного закладу освіти «Ржищівська гімназія «Гармонія» Ржищівської міської ради;

Зузанська Ксенія, учениця 9 класу Закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району;

Расулова Ангеліна Рамісівна, учениця 9 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Броварської міської ради;

Чернікова Ольга Валеріївна, учениця 10 класу Закладу  загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Коцюбинської селищної ради Бучанського району;

Шереметьєва Злата Ігорівна, учениця 10 класу Опорного навчального закладу  «Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No2» Іванківської селищної ради Бучанського району;

Юр’єв Ігор Юрійовичучень 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. В. О. Сухомлинського Броварської міської ради.

Золота медаль

1. Луценко Назар Сергійович, вихованець Дитячого естетиконатуралістичного центру «Камелія» Броварської міської ради Броварського району Київської області, тема проєкту: «Оцінка впливу змін клімату на біорізноманіття». Категорія: Наука. Екологія та біорізноманіття (рекомендований).
2. Руденко Вероніка Олександрівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Екосистемні послуги лісосмуг: ентоморізноманіття».Категорія: Наука. Екологія та біорізноманіття (рекомендований).
3. Кирпич Марат Сергійович, вихованець Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, тема проєкту: «Авторська методика виготовлення діючих судномоделей з
відходів та інших підручних матеріалів». Категорія: Наука. Інновації
4. Молож Микита Володимирович, учень Бориспільського навчальновиховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Бориспільского району, тема проєкту: «Оцінка екологічного стану ґрунтів Бориспільської ТГ за допомогою «Ростового тесту». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища (рекомендований).
5. Виговська Олександра Валентинівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Оцінка стану атмосферного повітря у зоні впливу Наливайківського сміттєзвалища
засобами ліхеноіндикації». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища (рекомендований).
6. Вергун Анастасія, вихованка Рокитнянського ліцею – Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району, автор проєкту «SOS!». Категорія: Мистецтво. Змішана техніка (рекомендований екоквиток).
7. Ільченко Софія Тарасівна, вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради, тема проєкту: “Сквирка. Нове життя.”. Категорія: Креативне письмо. Есе. (рекомендований).

Срібна медаль


1. Деркач Софія Дмитрівна, учениця Бориспільського навчальновиховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Бориспільского району, тема проєкту: «Ефективність
застосування кавового шламу як вторинної сировини». Категорія: Наука. Екологія людини.
2. Рибіцький Владислав Віталійович, Чимбур Сергій Вікторович, учні Академічного ліцею №4» Обухівської міської ради Київської області, тема проєкту: «А ти сортуєш сміття?». Категорія: Наука. Екологія людини.
3. Дзюбенко Ярослав Олегович, вихованець Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Біоіндикаційні дослідження річки Альта в межах міста Переяслав». Категорія: Наука. Екологія та біорізноманіття.
4. Лебеденко Ангеліна Денисівна, учениця Комунального закладу «Тетіївський освітній центр – опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3» Тетіївської міської ради Київської області, тема проєкту: «Дослідження феномену впливу цілющої води на прикладі окремо взятого джерела». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища.
5. Коваленко Максим Олексійович, тема проєкту: «Проблеми переробки твердих побутових відходів у Києві та Київській області й шляхи їх вирішення». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища.
6. Курушкіна Анна Віталіївна, вихованка Дитячого естетико натуралістичного центру «Камелія» Броварської міської ради Броварського району Київської області, тема проєкту: «Використання якості пилку в екологічному моніторингу». Категорія: Наука. Якість
навколишнього середовища.
7. Деркач Андрій Дмитрович, учень Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Бориспільського району, тема проєкту: Бізнес-план «DER». Категорія: Бізнес. Підприємництво.
8. Матвієвський Максим Олексійович, Яіцький Тарас Максимович, тема проєкту: «Ecomap». Категорія: Бізнес. Соціальна відповідальність.
9. Карімлі Гюнай Ніязі кизи, вихованка Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” Броварської міської ради, тема проєкту «Майбутнє Землі залежить від нас». Категорія: Мистецтво. Дизайн постерів.
10.Бейгул Ілля Олегович, вихованець Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради “Обираємо сьогодні завтрашнє майбутнє”. Категорія: Мистецтво. Змішана техніка.
11.Омельченко Олександра Анатоліївна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Доки є час”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
12.Прохацька Софія Валентинівна, вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради, тема проєкту “Чисті водойми мого містечка”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
13.Телешев Сергій Сергійович, вихованець Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” Броварської міської ради Броварського району Київської області, тема проєкту «Загін самогубців або як людство руйнує оболонку Землі». Категорія: Креативне письмо. Есе.
14.Городиська Ольга Владиславівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту: “Щоб дерева ставали музикою”. Категорія: Креативне письмо. Поезія.
15.Ніколенко Ростислав Валентинович, вихованець Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Екологічна подорож у майбутнє (Ecological trip to the future)”. Категорія: Креативне письмо. Коротка розповідь.
16.Винокурова Марина Вадимівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Планета 15 000 – code recycling”. Категорія: Креативне письмо. Коротка розповідь.
17.Пилипенко Олена Миколаївна, Шандренко Марія Олегівна, учениці Рокитнянського ліцею – Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району, тема проєту: “6 способів, які збережуть довкілля”. Категорія: Короткометражний фільм. Документальний.
18.Карбівничий Руслан Олександрович, Козир Ярослав Ігорович, вихованці Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Покарання заради порятунку”. Категорія: Короткометражний фільм. Сюжетний.
19. Бишовець Ольга Владиславівна, учениця Академічного ліцею №4 Обухівської міської ради Київської області, тема проєкту «Біль моєї Землі». Категорія: Короткометражний фільм. Сюжетний.

Бронзова медаль

1. Корольова Дарина Андріївна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Сортування вторсировини з метою зменшення кількості побутових відходів на прикладі однієї родини». Категорія: Наука. Екологія людини.
2. Оксак Надія Миколаївна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Дослідження якості води річки Роська методом біотестування». Категорія: Наука. Якість
навколишнього середовища.
3. Зайдліч Вікторія Артемівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Динаміка режиму опадів в селищі Пісківка як результат глобального потепління». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища.
4. Данська Анастасія Станіславівна, автор проєкту «Save your future». Категорія: Мистецтво. Дизайн постерів.
5. Кошулько Євгенія Олексіївна, учениця «Академічного ліцею №4» Обухівської міської ради Київської області, автор проєкту «Забруднення Світових океанів». Категорія: Мистецтво. Дизайн постерів.
6. Василенко Анастасія Костянтинівна, вихованець Вишнівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Шанс» Вишневої міської ради Бучанського району, тема проєкту: «Дерево життя». Категорія: Мистецтво. Змішана техніка.
7. Птушкіна Марія Геннадіївна, вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Сквирської міської ради, тема проєкту “Сміття: вчора, сьогодні й завтра”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
8. Славнова Євгенія Валентинівна, Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів №16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради, тема проєкту: “Відлуння Чорнобиля”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
9. Клепацький Данило Олегович, вихованець Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” Броварської міської ради Броварського району, тема проєкту: “Люди – друзі чи вороги планети?”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
10. Мовчан Софія Костянтинівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “EКOLOVE І Я”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
11. Байдур Катерина Олексіївна, учениця «Академічного ліцею No4» Обухівської міської ради Обухівського району, тема проєкту “Коріння, що росте навиворіт”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
12. Кобзар Ілля Костянтинович, вихованець Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “О людство!”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
13. Кравець Дмитро Олександрович, вихованець Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту: “Обміліла мамина криниця…”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
14. Баришева Анастасія Микитівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “За чисте повітря”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
15. Виговська Софія Олексіївна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту: “Гаї шумлять”. Категорія: Музика. Спів.
16. Компанець Валерія Павлівна, Білецька Анна Вадимівна, учениці Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради, тема проєкту: “SavEcology”. Категорія: Короткометражний фільм. Документальний.

Почесна нагорода:

1. Кондратюк Поліна Олегівна, учениця Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області, тема проєкту: «Вплив гаджетів на здоров’я підлітків». Категорія: Наука. Екологія людини.
2. Петрусян Анастасія Денисівна, учениця Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», тема проєкту: «Проблеми лісових ландшафтів Поросся». Категорія:
Наука. Екологія та біорізноманіття.
3. Гуменюк Анастасія Василівна, учениця Академічного ліцею №4 Обухівської міської ради Київської області, тема проєкту: «Аналіз прямого та непрямого вплив у електромагнітного випромінювання з різними фізичними характеристиками на ріст і розвиток рослин родини Бобові (Phaseolus vulgaris) та Айстрові (Helianthus L)». Категорія: Наука. Екологія та біорізноманіття.
4. Покотиленко Марія Ігорівна, тема проєкту: «Вегетативне розмноження рослин. Ефірні олії як стимулятори росту коренів». Категорія: Наука. Екологія та біорізноманіття.
5. Зелена Вікторія Петрівна, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району Київської області, тема проєкту: «Гідроекологічний моніторинг стану річки Рось в межах Білоцерківського району». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища.
6. Дзюбенко Назар Олегович, вихованець Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», тема проєкту: «Дослідження відносної чистоти атмосферного повітря методом ліхеноіндикації в малих містах України (на прикладі міста Переяслав)». Категорія: Наука. Якість навколишнього середовища.
7. Шквира Юлія Юріївна, учениця Білоцерківського навчальновиховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області, тема проєкту: «Дослідження впливу АЗС на гомеостаз міста Білої Церкви». Категорія: Наука. Якість
навколишнього середовища.
8. Попова Софія Олегівна, учениця Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів та природокористування Ірпінської міської ради Бучанського району, тема проєкту: «Бізнесплан. Підприємство Angel feather». Категорія: Бізнес. Підприємництво.
9. Ямчинська Ярослава Федорівна, учениця Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів та природокористування Ірпінської міської ради Бучанського району, тема проєкту: «Соціальне шкільне підприємство САФЛОР. Поширення
ідеї соціальної відповідальності бізнесу та підприємницька освіта для учнів. Бізнес-план». Категорія: Бізнес. Соціальна відповідальність.
10.Гончаренко Вероніка Олександрівна, вихованка Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” Броварської міської ради Броварського району Київської області, автор проєкту «Краса планети в наших руках». Категорія: Мистецтво. Дизайн постерів.
11.Григоренко Марія Дмитрівна, автор проєкту «Save their home!!!». Категорія: Мистецтво. Дизайн постерів.
12.Козак Софія Олегівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту: «Дивосвіт у крапельці роси». Категорія: Мистецтво. Фотографія.
13.Поліщук Ангеліна Василівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту: «Лебідь — це символ чистоти і відданості». Категорія: Мистецтво. Фотографія.
14.Левченко Юлія Олександрівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Екологічні проблеми річки Альта”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
15.Благодушко Людмила Андріївна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Ecology Problem in Ukrainian Towns”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
16.Шумська Вікторія Віталіївна, вихованка Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради, тема проєкту “Екологічний шлях до Космосу можливий?”. Категорія: Креативне письмо. Есе.
17.Малюк Ірина Олександрівна, вихованка Дитячого естетико-натуралістичного центру “Камелія” Броварської міської ради Броварського району, тема проєкту “Урбанізація Броварів: нові можливості чи шлях до незворотного?”. Категорія: Креативне письмо.
Есе.
18.Глущенко Віра Андріївна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Зупинись, людино!”. Категорія: Креативне письмо. Поезія.
19.Мороз Сергій Віталійович, учень Академічного ліцею №4 Обухівської міської ради, тема проєкту “Росла собі ялиночка”. Категорія: Креативне письмо. Поезія.
20.Черевичний Антон Сергійович, вихованець Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту “Природа”. Категорія: Креативне письмо. Поезія.
21.Чуйкова Софія Василівна, учениця Комунальний заклад Київської обласної ради “Володарська спеціалізована загальноосвітня школаінтернат ІІ-ІІІ ступенів — Центр реабілітації”, тема проєкту “Політ над Володаркою”. Категорія: Креативне письмо. Коротка розповідь.
22.Редько Юлія Миколаївна, Слюсар Лілія Олександрівна, учениці Рокитнянського ліцею — Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району, тема проєту “Будь Людиною!”. Категорія: Короткометражний фільм. Сюжетний.
23.Іванько Ірина Петрівна, вихованка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу “Мала академія наук учнівської молоді”, тема проєкту: “Екоманіфест”. Категорія: Короткометражний фільм. Сюжетний.

«Шалені робототехніки» –  команда «Logic Gear»  Боярського академічного ліцею «Гармонія» Боярської міської ради (тренери – Коваленко Ліна,  Коваленко Віктор);

«Запальні мрійники» – команда «Шукачі фантазій» Гірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гірської сільської ради (тренер – Григоренко Людмила);

«Творчі конструктори» –  команда «KreaKids» Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» Вишневої міської ради, (тренер – Міхєєва Світлана);

«Підтримка і мотивація» –  команда «Крокодоси» КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» (тренер – Соловйова Ірина);

«Поетичні винахідники» – команда «Жуйка для Розуму» Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Вишневої міської ради (тренер –Козенко Алла);

«Перспективні проектувальники» – команда «Dreamers»  КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» (тренер – Федоренко Клавдія).

На Всесвітньому фіналі олімпіади українські команди були відзначені спеціальною нагородою «Дух DI» за силу духу, командну співпрацю, гідність і волонтерство.