Перший день конкурсу-захисту – перші цікаві проєкти

24 лютого, у перший день онлайн-марафону обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН працювали три секції: «Технологічні процеси та перспективні технології», «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження» наукового відділення технічних наук та «Охорона довкілля та раціональне природокористування» наукового відділення екології та аграрних наук.

Цього дня науково-дослідницькі роботи презентували 15 конкурсантів. Проєкти захоплюють різноманітністю. Зокрема, в науковому відділенні технічних наук учні  досліджували процес виготовлення сандвіч-панелей із переробленого текстилю, апаратний комплекс авіоніки, розумні девайси,  дослідження  ефективності використання електроприладів, покращення продуктивності сонячної електростанції.

У секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» переважно представлено дослідження антропогенного впливу на навколишнє природне середовище та шляхи захисту екології від забруднення.

Початок покладено! Дякуємо конкурсантам за яскраві виступи, членам журі за кваліфіковане оцінювання виступів учнів та їх робіт!

Слідкуйте за щоденником II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Вболівайте за юних дослідників Київщини!