Постерний захист від А до Я: онлайн-конференції для юних дослідників Київщини

Багатовекторна підготовка команди Київщини до участі в III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН йде повним ходом. Зокрема, 23 квітня 2020 року юні дослідники та їх наукові керівники активно працювали в хмарному середовищі Zoom на онлайн-конференціях, які проводилися за трьома науковими профілями МАН: природничим, суспільно-гуманітарним та фізико-математичним і технічним.

Що таке постерний захист і його особливості? Як підготуватися до постерного захисту? На що звернути увагу при виготовленні постерів та їх презентації? На ці питання надавали відповіді науковці закладів вищої освіти України: Наталія Волошина, завідувач кафедри екології факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктор біологічних наук, професор; Ірина Сопівник, в.о. завідувача кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування, доктор педагогічних наук, доцент; Анатолій Мініцький, доцент кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», кандидат технічних наук.

Модератори онлайн-конференцій – методисти КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», які координують наукові відділення Київського обласного територіального відділення МАН.

Постерний захист – нове випробування для учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Однак на інших конкурсних платформах, зокрема  Всеукраїнському конкурсі «ТЕХНО Україна 2020», Всеукраїнській науково-технічній виставці молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України», –  це традиційний і відпрацьований етап. Своїм досвідом щодо участі в постерних захистах зазначених конкурсів  поділилися юні дослідники Київщини, які неодноразово публічно презентували свої проєкти на всеукраїнському рівні.

Підготовка до участі в III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт триває. Попереду – цикл онлайн- занять, пробний постерний захист, онлайн-конференція, персональне онлайн-консультування! Отож, МАНівцям на карантині точно не доведеться нудьгувати.