Презентовано інноваційні трансформації змісту та форм роботи Київського обласного територіального відділення МАН

Якою має бути сучасна  модель науково-освітнього простору в Малій академії наук учнівської молоді? Які нові конкурсні платформи та наукові проєкти очікують на  учасників освітнього процесу в системі позашкільної освіти дослідницько-екпериментального напряму? Ці та інші важливі питання були в полі зору учасників консалт-студії «Інноваційні трансформації змісту та форм роботи  Київського обласного територіального відділення МАН», що відбулася 28 вересня.

Близько 50 педагогічних працівників, які координують діяльність районних, міських, ОТГ та локальних відділень МАН на Київщині, долучилися до роботи студії online в середовищі Zoom. Offline працювали представники КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді».

Учасникам заходу презентовано контентні платформи трансформації науково-освітнього простору МАН Київщини у цьому навчальному році. Зокрема аудиторію ознайомили з розробкою багатовекторної моделі STEM-освіти,  напрямами діджиталізації та цифрової трансформації освітнього середовища, шляхами модернізації різновекторного науково-освітнього партнерства із закладами вищої освіти та науковими установами. Всі ці стратегічні напрями діяльності реалізуються через обласні проєкти «STEM-простір МАН», Соціально-партнерський проєкт «Відкриваємо світ науки разом», Web-проєкти «Віртуальна наукова школа» та «МАН 4.0», пілотний проєкт «#М:Математика Мислення Майбутнє».

  Особливо зацікавило представників регіонів нововведення 2020/2021 навчального року – організація дистанційного навчання в гуртках та секціях КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді». Акцентовано  увагу аудиторії й на оновленому форматі співпраці з територіальними та локальними відділеннями МАН Київщини.