Презентуємо дитячі науково-дослідницькі роботи на форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина»

МАН Київщини презентувала дитячі науково-дослідницькі роботи на Партнерському форумі соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина» Healthy Food: Healthy Child. Захід відбувся на базі Університету державної фіскальної служби України  18 грудня 2019 року в  м. Ірпені з метою обговорення та пошуку шляхів вирішення проблеми харчування,  запровадження нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

В експозиції виставки МАН були представлені науково-дослідницькі роботи юних дослідників у секціях «Валеологія», «Хімія», «Біологія людини», «Медицина», «Екологія», зміст яких стосувався дослідження продуктів харчування та їх вплив на здоров`я людини.

Юним МАНівкам Київщини – учасницям заходу –  урочисто вручили нагороди і подарунки!!!

Дякуємо дітям і педагогам, які займаються науковими дослідженнями, відкривають для себе і оточуючих щось нове! Натхнення вам і нових перемог!