Профорієнтаційний бізнес-турнір – початок історії твого успіху

Інноваційним подарунком до новорічних свят для учнівської молоді Київщини став профорієнтаційний бізнес-турнір, який чотири роки поспіль проводить департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» спільно з Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ).

Учасники турніру в середовищі потужної української бізнес-симуляції ViAL+ створювали підприємства! На початку гри учні отримали віртуальний стартовий капітал і завдання: створити успішне виробниче  підприємство. Реалізовували свої бізнес-плани учні протягом місяця, керуючись власною стратегією та маркетинговою політикою. Цього року за результатами турніру з понад 800 учасників можливість змагатися у фіналі профорієнтаційної гри вибороли 85 учнів! Боротьба за першість для найбільш успішних завершилася 24 грудня.

Саме цього дня фіналісти і переможці захоплюючого інноваційного марафону зібралися в середовищі Zoom на профорієнтаційному онлайн-івенті «Крок до успіху». Ідеєю онлайн-зустрічі було не тільки віншування переможців, а й можливість спілкування з цікавими особистостями, мотивування учнів до генерування нових ідей, саморозвитку в актуальних галузях, професійна орієнтація.

Юних бізнес-геніїв з першими успішними кроками в розвитку підприємливості  вітала Ярослава Тростянська, заступник директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, начальник управління освіти, науки та інноваційної діяльності.

Директор Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Минзар розповіла про особливості турніру цього року та його традиції.

З цікавими й важливими моментами втілення бізнес-проєктів учасників турніру ознайомив Віталій Паздрій, кандидат економічних наук (PhD), доцент кафедри бізнес-економіки та підприємництва Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, доцент кафедри професійної і вищої освіти Університету менеджменту освіти Центрального інституту післядипломної освіти, генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій «КІНТ».

Актуальним для учасників бізнес-турніру був мотиваційний бізнес-спіч «Професії майбутнього: вплив штучного інтелекту», який підготували  Кушерець Дарина, співзасновниця Науково-дослідного інституту «Штучного інтелекту та цифрової трансформації», проректор Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань», професор, доктор юридичних наук, продюсер освітньої програми «Бізнес-право» та со-продюсер «Діджитал-журналістика» та Хмара Марина, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного бізнесу Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, співзасновниця Науково-дослідного інституту «Штучного інтелекту та цифрової трансформації», експерт зі штучного інтелекту.

Кульмінацією турніру стала урочиста церемонія нагородження переможців.

Щиро вітаємо переможців IV Профорієнтаційного бізнес-турніру  серед учнівської молоді Київщини:

І група

(учні 7-9 класів)

I місце  – Шубер Катерина, учениця Тетіївського ліцею № 2;

II місце – Дубицька Андріана, учениця Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки та права № 2;

III місцеМамаєва Антоніна, учениця Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

ІІ група

(учні 10-11 класів)

I місце –  Матвієнко Віолета, Бугрій Марта, Магдалінчук Віра, учениці Ірпінського академічного ліцею Національного університету біоресурсів і природокористування України;

II місце – Нестеренко Марина, Ісаченко Наталія, учениці Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов;

III місце – Шубер Михайло, учень Тетіївського ліцею № 2;

 

ІІІ група

(учні закладів професійної та професійно-технічної освіти)

I місце –  Цимбаліст Кирило, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти»;

II місце – Дзюба Данило, учень Державного професійно-технічного навчального закладу «Фастівський центр професійно-технічної освіти».

Захоплююче інтерактивне змагання – профорієнтаційний бізнес-турнір – став сходинкою у світ економіки та підприємництва для всіх його учасників, значимою подією й початком творення історії власного успіху для його переможців.