Прославляємо Київщину на міжнародному рівні

Перехоплює подих від захвату і гордості: юний дослідник з Київщини став переможцем на Світовій науковій ярмарці інновацій  (WORLD INNOVATIONE SCIENCE FAIR  ( WISF) 2021)! Захід проводиться в Індонезії, цьогоріч учасники з різних країн світу презентували свої проєкти онлайн.

Дмитро Жмайло, вихованець гуртка Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», випускник Богуславського академічного ліцею №1 виборов  ІІ місце у міжнародному конкурсі з власним науково-дослідницьким  проєктом, присвяченим дослідженню ефективності затримання ультрафіолетового випромінювання сонцезахисними окулярами.

Це дослідження Дмитро 2019/2020 навчального року у складі команди нашої області презентував у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, що й надало можливість участі у міжнародному заході.

Вітаємо Дмитра Жмайла та наукового керівника його проєкту Володимира Сиротенка з перемогою!

Відеопрезентацію проєкту Дмитра можна переглянути за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=8theSVRIVi8

Віримо, що успіхи МАНівців умотивують учнів проводити власні перші наукові дослідження, а колектив педагогів і науковців Малої академії наук з радістю допоможуть на шляху наукових пошуків. Адже наука – це цікаво і завжди актуально!