Пишаємося міжнародними досягненнями юних дослідників Київщини

Пишаємося міжнародними досягненнями юних дослідників Київщини

Команда українських школярів  взяла участь у Міжнародній виставці винаходів та дизайну «Kaohsiung International Invention & Design EXPO» – всесвітній платформі, на якій винахідники демонструють наукові дослідження, просувають ідеї та обмінюються досвідом з іншими учасниками.

Серед переможців Міжнародної виставки,  що проходила 1-3 грудня 2022 року у місті Гаосюн (Тайвань), юні дослідники Київщини, які вибороли на престижній конкурсній платформі золоті і срібні медалі.

Володарем золотої медалі Міжнародної виставки винаходів та дизайну «KIDE» став Максим Матвієвський (Академічний ліцей № 1 Української міської ради Обухівського району), який дослідив проблему розповсюдження гравітаційних хвиль у неоднорідному космічному просторі в умовах розширення Всесвіту та успішно представив свій проєкт.

Срібну медаль виставки отримала Валерія Рябоконь (Бориспільський академічний ліцей імені Анатолія Федорчука Бориспільської міської ради Бориспільського району), яка презентувала результати дослідження оптимальних умов вирощування мікрогріну в домашніх умовах та його значення для здоров’я людини.

Вітаємо переможців Міжнародної виставки винаходів та дизайну та бажаємо юним дослідникам нових цікавих відкриттів і перемог!