Дізнайся про сучасні тренди у світі новітніх матеріалів та технологій їх створення

Продовжуємо знайомство із трендами у світі сучасних матеріалів та технологій їх виготовлення! Реєструйтеся на участь у віртуальній науковій школі “Матеріали для адитивних технологій у науковому відділенні технічних наук – і отримаєте унікальну можливість поспілкуватися з науковцями, які працюють над створенням нових матеріалів та їх застосуванням у сучасній техніці.
Тематика онлайн-зустрічі:
🔹«Наукові проєкти в галузі матеріалознавства» (цікаво й доступно про нанотехнології та композиційні матеріали; як українські матеріалознавці працюють над створенням нових матеріалів та технологіями їх застосування в новітній техніці).
🔸«Комп’ютерний дизайн матеріалів» (про використанні комп’ютерних технологій у процесі створення нових матеріалів)
🔹 «Матеріали медичного призначення» ( використання сучасних матеріалів для виготовлення штучних органів та тканин тіла людини).
Спікери віртуальної наукової школи – науковці кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського».
Заняття відбудеться 26 квітня на 15.00 онлайн в середовищі Zoom. Попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/Tnw8hLVZ4GN3itLXA
Запрошення на віртуальну наукову школу буде надіслано на електронну адресу, зазначену при реєстрації