Розпочато реєстрацію на Олімпіаду Геніїв

Стартує GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів.

3 листопада цього року  МАН стала офіційним представником Genius Olympiad в Україні та єдиною установою, що має право організовувати національний відбір – Genius Olympiad Ukraine.

Для участі в Олімпіаді геніїв України потрібно підготувати проєкт та захистити його перед журі на Національному фіналі. За результатами оцінювання, учасники отримують нагороди, почесні відзнаки та спеціальні призи GO Ukraine. Переможці можуть отримати екоквиток, що надає право участі у GO Global, який відбувається щороку в США. Міжнародний фінал олімпіади відбувається щороку в червні у Сполучених Штатах Америки на базі Рочестерського технологічного інституту.

            Етапи Олімпіади Геніїв:

  1. Етап. Грудень 2021. Відбудеться освітній марафон олімпіади.
  1. Етап. 1 грудня – 20 січня. До 30 січня для афілійованих установ. Реєстрація проєктів через заклад освіти, педагога або шляхом індивідуальної реєстрації. Про це детальніше на сайті https://ukraine.geniusolympiad.org
  1. Етап. До 10 лютого. Надання екоперепусток.
  1. Етап. 14-16 березня. Національний фінал Genius Olympiad Ukraine. Науково-мистецька виставка, що відбудеться в Києві.
  1. Етап. До 16 березня. Вручення екоквитків переможцям Національного фіналу.
  1. Етап. До 1 травня. Реєстрація проєктів на Genius Olympiad Global. Переклад проєкту англійською, підготовка до участі в Міжнародному фіналі.
  1. Етап. Травень. Підготовка документів і проходження співбесіди для отримання візи до США.
  1. Етап. 6 червня. Участь у Міжнародному фіналі Genius Olympiad.

Детальна інформація на сайті: https://ukraine.geniusolympiad.org/aboutUs.html

#genius_story