Розпочався фінал наймасштабнішого конкурсу МАН

Протягом 2-7 травня 2019 року проводиться  заключний етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Для понад 1200 юних дослідників України, які стали фіналістами конкурсу і прибули з усіх куточків нашої держави до Києва, – ці травневі дні, безперечно, стали хвилюючими і напруженими. Адже отримати перемогу в конкурсі такого рівня дуже престижно, проте надзвичайно складно. Цього року поборотися за пальму першості у визначальному для МАНівців змаганні прибули 60 представників Київщини.

 

Урочисте відкриття III Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН відбулося в Центрі культури та мистецтв КПІ. Від масштабу свята, посмішок, концентрації позитиву перехоплювало подих. Напутні слова, побажання юним МАНівцям дарували шановані гості.

Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, звертаючись до дітей та педагогів у залі, виголосив привітання від керівників наукових інститутів, нобелівських лауреатів, науковців світового масштабу, а також підкреслив значущість розвитку системи МАН для нашої держави.

Привітали інтелектуальну еліту заступник Міністра освіти і науки України Вадим Карандій,  президент НАПН України Василь Кремень, директор НЦ «Мала академія наук України» Оксен Лісовий, очільники провідних закладів вищої освіти України тощо. Дупутат Верховної Ради України Олег Ляшко вручив дітям з різних областей подяки і цінні подарунки за наполегливість у наукових дослідженнях. Нагороду отримала і Тетяна Кацімон, учениця Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району, яка минулого року виборола I місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті МАН і цього року також бореться за перемогу.

Підкреслюючи важливість залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи, всі почесні гості неодноразово зазначили, що Мала академія наук – масштабний і один з найбільш вдалих проектів, реалізація якого відкриває великі перспективи перед дітьми України.

Найбільш масштабні змагання для юних МАНівців у розпалі. Тримаймо кулаки за інтелектуалів Київщини!