Розширене засідання наукової студії з соціології

Нетрадиційно розпочався навчальний рік у гуртках та секціях Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді»! Інфотайми, промопрезентації нових проектів, відкриті наукові студії, цікаві зустрічі з провідними науковцями України….

У науковому відділенні філософії та суспільствознавства 22 вересня 2018 року відбулося розширене засідання наукової студії з соціології. Юних науковців приймала Новопетрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вишгородської районної ради, на базі якої  працюватимуть гуртки з основ науково-дослідницької діяльності саме цього напряму.

Модераторами  наукової студії стали керівники гуртків Павлова Дарина Михайлівна, кандидат соціологічних наук та Шевченко Ліна Вікторівна, науковий керівник науково-дослідницької роботи Кацімон Тетяни, яка стала абсолютним переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Соціологія» у 2018 році.

Юні дослідники-соціологи стали учасниками інтерактивної лекції Павлової Дарини Михайлівни з питань академічної доброчесності та цікавої презентації навчальної програми гуртка. Дарина Михайлівна також  ознайомила дітей з місією та функціями науки соціології і запросила разом досліджувати українське суспільство сучасними методами соціологічних досліджень.

Сподіваємось, що навчальний рік в гуртках наукового відділення філософії та суспільствознавства стане насиченим й успішним, а захоплені соціологією юні дослідники й надалі будуть серед переможців Всеукраїнських конкурсів та проектів.

Звертаємо увагу, що у рамках реалізації обласного WEB-проекту «Віртуальна наукова школа» учні-члени Київського обласного територіального відділення МАН незабаром матимуть можливість переглянути відеоверсії інтерактивних лекцій, вступних занять  гуртків та засідань відкритих наукових студій на сайті КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді.