Що табір МАН дарує дітям

DSC 0014 Невблаганно наближаються до кінця обласні профільні тематичні зміни МАН, день за днем даруючи дітям багато позитиву, гарних емоцій, спілкування, нових знань і цікавих зустрічей. 29 серпня не виняток. Навчальний блок цього дня передбачав проведення IT-кластеру «Інноваційні технології та робототехніка», який відбувся завдяки фахівцям з мережної академії Сisco – світового лідера в розробці мережевих технологій, виробництва телекомунікаційного устаткування і програмного забезпечення.

Юні дослідники ознайомилися з напрямками роботи Сisco, взяли участь у тренінгу «Введення в курс з інтернету речей», дізнались багато корисного про кібербезпеку. На практикумі учнів ознайомили з програмуванням мікроконтролерів Arduino, навчили складати сигналізаційні системи.

DSC 003218

А ввечері всі зустрілися на фестивалі, де кожна команда представляла свої творчі номери. Ці виступи були дійсно творчими і навіть видовищними. Адже кожен номер мав свою ідею, сюжет, сучасне технічне оформлення. Готуючись до заходу, юні митці доклади багато зусиль, а ще вони здружилися і здобули безцінний досвід виконання завдань одним колективом.

DSC 007118

Фінальним акордом фестивалю стала пісня Кузьми Скрябіна  «Старі фотографії» у виконанні останнього, шостого загону. «Табір закінчиться, однак у спогадах залишаться чудові миттєвості, усмішки та жарти друзів, найкращі вожаті та педагоги, а також фотографії…» – так пояснили ідею свого виступу діти. DSC 008418 DSC 009318 DSC 011218