Smart Generation – до нових зустрічей у МАН

DSC 020318 Завершилася перша профільна тематична зміна для обдаровної учнівської молоді у літньому таборі МАН. Колективи педагогів КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» та Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації, креативні вожаті доклали максимум зусиль, щоб діти здружилися, відпочили, отримали нові знання і, звичайно, загорілися бажанням долучитися до світу науки разом з МАН.

За тиждень сталося багато подій у житті юних манівців: зустрічі з науковцями, психологами, фахівцями у сфері ІТ, участь у творчих проектах, спортивних змаганнях… Але найголовніше – вони знайшли багато друзів, однодумців, навчилися працювати в команді, підтримувати одне одного. Не даремно їх називають Smart Generation.

DSC 018918

Останній день команди манівців захищали звання найкращих у спартакіаді, змагались у різних видах спорту: футболі, баскетболі, волейболі, На завершення  тематичної зміни відбувся святковий концерт, де юні науковці змогли показати свої таланти, презентувати відеокліпи із життя у таборі, а також всіх об`єднали танці, пісні і жарти…

DSC 016018

Символічним завершенням дня було спілкування біля табірного вогоню, який ще довго не згасатиме у пам’яті дітей. Як, сподіваємось, і не забудуть вони нових друзів.

DSC 024318

А в МАН завжди раді юним дослідникам!

DSC 022118