Стартував обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

24 лютого 2021 року розпочався II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Цього року конкурс проходить онлайн і вперше – за новими правилами. У середовищі Zoom конкурсанти у своїх секціях презентують результати власних наукових досліджень під час постерного захисту та наукової конференції. Оцінює виступи учнів кваліфіковане журі. Найбільш масштабний МАНівський конкурс у 2021 році проходить у 62 секціях, у яких цьогоріч представлено 325 дослідницьких проєктів, протягом шести днів працюватиме 41 онлайн-конференція.

Підготовка до конкурсу-захисту була систематичною і ретельною: створено тематичну рубрику на сайті КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», налагоджено канали комунікації з конкурсантами та керівниками їх дослідницьких робіт, розроблено низку інструктивно-методичних матеріалів, організовано роботу консалт-студій тощо.  Важливим підготовчим етапом були і тестові підключення учнів на тренувальні онлайн-заходи.

Бажаємо успіхів учасникам II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН!

Слідкуємо за подіями заходу в ЩОДЕННИКУ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ