STEAM-змагання для учнівської молоді «РІА — Physics in Advent»

Доброго дня! На офіційному сайті змагань за покликанням  https://www.physik-im-advent.de/register  розпочалася реєстрація на STEAM-змагання для учнівської молоді « РІА  Physics in Advent».  Для учнів це можливість отримати з ровесниками у всій Європі, гарно провести час з друзями та отримати призи до нового року. Це можливість розвивати свої навички і можливості дослідника, знайти нових друзів за кордоном і дізнатися, чим вони цікавляться.

Змагання не зобов’язують учасників виконувати всі, але цікаво виконувати всі завдання нового марафону. І легше це зробити командою. Змагання будуть сприяти розвитку інтересу до природних дисциплін.

Наша місія як організаторів – дати можливість отримати українським дітям досвід участі в заходах, які організовані іншою державою, щоб вони могли самостійно брати участь в інших закордонних конкурсах і змаганнях. Місія вчителя – інформувати, підтримувати бажання та допомагати дітям з організаційних питань.

Умови змагання «РІА – Physicsin Advent» представлені в листі Інституту модернізації змісту освіти  https://drive.google.com/file/d/1PodskwbcheiuLzL3kRKqX0ckD02P_a9o/view  Участь безкоштовна. Для підтримки учнівства з України буде організовано методичний супровід учасників (доступний переклад матеріалів українською мовою).

Змагання організовано за сприяння ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (Україна, м. Київ) в рамках меморандуму про співпрацю з Громадською організацією «Освітній центр розвитку обдарованості юнацтва» (Україна, м. Харків,) за підтримки Ґеттінґенського університету імені Георга Августа (Німеччина). , м. Ґеттінґен).

Змагання були презентовані на STEM-майстерні «Від STEM-освіти до міжнародного визнання». Запис можна подивитись за покликанням:  https://vseosvita.ua/seminar/14/cabinet

Лист ІМЗО