Створюємо комунікаційну платформу

Започатковано нетворкінг «Робототехніка як засіб розвитку дизайн-мислення» для керівників гуртків з робототехніки  Київського обласного територіального відділення МАН України. Першу онлайн-зустріч педагогів у середовищі Zoom проведено 19 січня цього року Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом «Мала академія наук учнівської молоді». Спілкування аудиторії відбулося в рамках низки актуальних тем, одна з яких – розвиток дизайн-мислення засобами робототехніки.

Активне обговорення викликали питання щодо роботи з конструкторами Boteon, відповідала на які консульт – методист ТОВ «Центр сучасної STEM-освіти» Тетяна Ананьєва. Педагоги  Віктор Коваленко, Сергій Мінігалієв, Олександр Руденко,  Наталія Котелевець,  Віктор Іценко,  Мирослав Сердюк, Сергій Мацаєнко ділилися власним досвідом стимулювання творчості та створення ситуації успіху у вихованців у процесі роботи з конструктором. Вчителі-тренери  висловили готовність підсилити свої знання з програмування для роботи над проєктами.

 

Методист КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Валентина Цибко у підсумку заходу запросила педагогів до активного спілкування в рамках нетворкінгу,  який допоможе акумулювати зусилля для вирішення задач, що виникають під час роботи з конструктором Boteon та  розширить можливості професійного спілкування для максимально швидкого вирішення нагальних проблем.