Відповідно до розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 28 вересня 2021 року №607 “Про призначення Стипендій голови Київської обласної державної адміністрації переможцям III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнiв – членів Малої академії наук України”, у 2021 році стипендії Голови КОДА були присуджені:
БОЙКУ –
Захарію Володимировичу |
учневі 10 класу Сквирського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 імені Петра Тисменицького Сквирської міської ради Білоцерківського району |
ГРИГОРЧУК –
Олександрі Сергіївні |
учениці 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
ДОРЕДОРЕНКО –
Валерії Олексіївні |
учениці 11 класу Рокитнянського ліцею – Малої академії наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району |
ЗЕЛЕНІЙ –
Вікторії Петрівні |
учениці 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
ІЛЬНИЦЬКІЙ –
Валерії В’ячеславівні |
учениці 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
КАБАТОВУ –
Тимуру Дмитровичу |
учневі 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
КЛИМЧУКУ –
Олександру Володимировичу |
учневі 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
КРАВЦЮ –
Дмитру Олександровичу |
учневі 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
КРИВУЛЬСЬКІЙ –
Дар’ї Святославівні |
учениці 11 класу Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Петрівської сільської ради Вишгородського району |
МАРТИНОВІЙ –
Юлії Володимирівні |
учениці 10 класу Путрівського опорного закладу освіти – освітнього центру Глевахівської селищної ради Фастівського району |
МИХАЙЛЮКУ –
Дмитру Олександровичу |
учневі 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
ПІТЕРЦЕВУ –
Андрію Олександровичу |
учневі 10 класу Академічного ліцею № 5 Обухівської міської ради Обухівського району |
РИБЧЕНКО –
Віолетті Володимирівні |
учениці 11 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради Бучанського району |
СИЧЕВСЬКІЙ –
Ірині Юріївні |
учениці 11 класу Сквирського академічного ліцею Сквирської міської ради Білоцерківського району |
СНІГУР –
Алісі Костянтинівні |
учениці 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
ШКВИРІ –
Юлії Юріївні |
учениці 11 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Білоцерківського району |
ЩЕРБАКОВУ –
Андрію Вікторовичу |
учневі 10 класу Бучанської Української гімназії Бучанської міської ради Бучанського району |
ЯКИМЕНКО –
Юлії Олександрівні |
учениці 11 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради Білоцерківського району. |