Сучасним дітям – сучасні технології

DSC 000518 Мала академія наук – простір успіху і можливостей. У цьому учасники профільних тематичних змін для обдарованих дітей остаточно переконалися 28 серпня. У  насиченій програмі цього дня перепліталися заняття в Language School та знайомство з інтелектуальними комп’ютерними технологіями. У таборі МАН – нові гості, цікаві особистості!

 

 

 

Представники Інституту інформатики Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова: Франчук Василь Михайлович, декан факультету інформатики, кандидат педагогічних наук, доцент; Єфименко Василь Володимирович, доцент кафедри теоретичних основ інформатики, заступник декана факультету інформатики, кандидат педагогічних наук; Струтинська Оксана Віталіївна, заступник декана факультету інформатики з наукової роботи та міжнародних відносин, кандидат педагогічних наук, доцент.

DSC 094918

Цього разу предмет обговорення – робототехніка, інтернет речей, потенціальні можливості 3-D принтера. До речі, 3-D принтер і його роботу  діти могли побачити на власні очі. І бачили б ви ті очі, адже для сучасного молодого покоління комп’ютерні та інтернет-технології – це, безперечно, одна з найбільш цікавих галузей. І не даремно, адже саме ця технологія вже зараз знайшла застосування у декількох життєво важливих сферах життєдіяльності людини.

DSC 095518

Активно працювали манівці і з викладачами англійської та німецької мов. Щоб зробити спілкування іноземною мовою цікавим і невимушеним, педагоги приготували інтерактивні ігри та комунікативні квести.

DSC 097218

Після обіду інтелектуальні заняття у таборі змінили активні тімбілдингові ігри, щоб ще більше згуртувати команди. А дружному творчому, енергійному колективу все по плечу! Це діти довели під час квесту-подорожі «Euro Go Tour», на станціях якого юні розумники  розв’язували ребуси, вирішували завдання, відповідали на непрості запитання. І всі команди впоралися на відмінно!

DSC 097718 DSC 098018 DSC 099918